سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۱۴۱۳
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷- ۵۶: ۰۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در گردهمایی تبیین فرهنگ نهادی کارکنان این ناحیه گفت: مستکبران همواره با پیامبر(ص) و برنامه های توحیدی آنحضرت مخالف بوده و خواهند بود چرا که نور و هدایت مانعی بر سر راه منافع استکباریان است و آن ها هرگز تحمل به خطر افتادن منافعشان را ندارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه همه انسان ها فطرتا پاک آفریده شده اند ولی مسئله اختیار و لذت های زودگذر دنیوی موجب حرکت به سوی باطل شده است، اظهار کرد: عده کسانی که طرفدار حق و حقیقت اند بسیار اندک است ولی پیروزی نهایی با همین عده اندک است و حق بر باطل سیطره دارد.

   وی با اشاره به اینکه غفلت از دشمن و دلبستگی به آن، ما را از رسیدن به مقصد باز خواهد داشت، افزود: اعتقاد به توحید، عدالت و دین، خاصیتی جنگ تراشانه دارد چرا که دین، ضد بی عدالتی است و  مستکبران همواره در پی ایجاد بی عدالتی در جهانند.

هدایت مانعی بر راه منافع استکبار/ استکبار با اصل نظام مخالف است

   حجت الاسلام امیرنژاد یادآور شد: بر اساس همین خاصیت است که آمریکا و استکبار همواره با مسلمانان سر جنگ داشته و دارند، آن ها با اصل و اساس اسلام و نظام های اسلامی مخالفند و موشک و برنامه های هسته ای و ... بهانه هایی برای  مخالفتند.

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با تاکید بر کسب آگاهی و بصیرت، پشتیبانی از ولایت فقیه را اصلی برای هدایت عنوان کرد و با اشاره به خدمات ارزنده حضرت خدیجه(س) در پیشبرد اهداف اسلام، افزود: حضرت خدیجه(س) اولین بانوی مسلمان و از بانوان ارزشمند، با شخصیت و با عظمت است که با ولایتمداری خود، جان و مالش را وقف اسلام و پیشبرد اهداف متعالی پیامبر اسلام(ص) کرد.

   گردهمایی تبیین فرهنگ نهادی با رویکرد ارتقای بصیرت و معرفت دینی در بین کارکنان شاغل و وظیفه سپاه میانه برگزار شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar