سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۲۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷- ۲۵: ۱۰
کار آفرین بسیجی در گفتگو با «بسیج»،
کارآفرین اردبیلی که با تسهیلات بسیج سازندگی مزرعه پروش بوقلمون راه اندازی کرده است به طور مستقیم برای ۲۴ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

آغاز پرورش پرورش بو قلمون با تسهیلات بسیج سازندگی/ ایجاد اشتغال برای ۲۴ نفر

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، حسن نصیرزاده از ساکنین روستای حسن باروق در گفت‌و گو با خبرنگار بسیج در اردبیل، اظهار کرد: با تسهیلاتی که از سوی بسیج سازندگی به مبلغ 15 میلیون تومان برای راه‌اندازی و پرورش بوقلون و جوجه‌کشی از این سازمان گرفته شده است توانستیم برای 4 نفر به صورت مستقیم و برای 20 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد کنیم و ظرفیت برای افزایش این تعداد نیز وجود دارد.

وی افزود: مرزعه پرورش بوقلون در دو بخش فعالیت می‌کند، جوجه‌کشی یک روز و یک ماه که تمامی مراحل را در شهرستان اردبیل انجام می‌دهیم و جوجه به صورت عمده و خرده به سایر استان هم به فروش می‌‌رسد و این می‌تواند منبع درآمد پایداری برای ما باشد.

آغاز پرورش پرورش بو قلمون با تسهیلات بسیج سازندگی/ ایجاد اشتغال برای ۲۴ نفر

به گزارش خبرنگار بسیج در اردبیل، با توجه به راهبردی بودن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای اقتصاد کشور و استان اردبیل و توجه ویژه بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل در رفع محرومیت از طریق ارایه تسهیلات در قالب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توجه بیشتر به این موضوع از سوی مردم و مسئولان می‌تواند در اجرایی کردن این برنامه‌های موفق در نقاط محروم حائز اهمییت باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar