سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۲۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷- ۰۸: ۱۱
در جلسه برنامه ریزی اجلاسیه شهدای اهل سنت مطرح شد:
فرمانده قرارگاه شهید ناصری گفت: در ستاد کنگره شهدا مصوب شد ششم شهریور ماه اجلاسیه شهدای اهل سنت خراسان جنوبی در درمیان برگزار شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار حسن رجب زاده فرمانده قرارگاه شهید ناصری در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجلاسیه شهدای اهل سنت که با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان درمیان برگزار شد، اظهارداشت: شهدایی که برایشان یادواره می گیریم از برگزیدگان بودند که در عملیات های مختلف که حضور داشتم گویا از قبل مشخص بود چه کسی هدف گلوگه های دشمن است.

وی با بیان اینکه در 4 شهرستان استان شهدای اهل سنت داریم که در برخی موارد مظلوم واقع شده اند عنوان کرد: مراسم بزرگداشتی برای تمام شهدای اهل سنت استان به بهانه کنگره شهدا برگزار می شود.

رجب زاده یادآور شد: به دلیل اینکه بیشتر شهدای اهل سنت از بیرجند و درمیان هستند اجلاسیه شهدای اهل سنت در درمیان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه کنگره شهدای استان در دهه سوم مهرماه برگزار می شود خاطرنشان کرد: در ستاد کنگره شهدا مصوب شد ششم شهریور ماه این اجلاسیه در درمیان برگزار شود. در برخی اقشار نیز اجلاسیه هایی برگزار می شود.

قدر محافل شهدا را بدانیم/ 44شهید اهل سنت در خراسان جنوبی

فرمانده قرارگاه شهید ناصری با بیان اینکه قریب 44 شهید اهل سنت در استان داریم افزود: بیش از 20نفر از این شهدا از شهرستان درمیان هستند.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه جلسه شهدا هدفی دیگر برای شهرستان دارد و برخی مسئولین کشوری دعوت می شوند که حضور آنان برای مردم برکاتی را به همراه دارد و موجب می شود مسئولین رفع مشکلات ناشی از خشکسالی و بیکاری در منطقه را دنبال کنند.

رجب زاده با اشاره به برخی از برنامه هایی که قرار است در اجلاسیه شهدا برگزار شود افزود: قبل از این مراسم دیدار با خانواده شهدا، جمع آوری سوابق، اسناد و مدارک شهدا و مصاحبه با وابستگان شهدا را داریم که در کتابی با عنوان شهدای اهل سنت خراسان جنوبی چاپ می شود.

فرمانده قرارگاه شهید ناصری با تاکید بر اینکه کنگره شهدا با همکاری مردم و مسئولین برگزار می شود گفت: ما دست نیاز به سوی شما دراز کردیم چون باید با بهره گیری از توانایی مجموعه ها و متکی به امکانات شهرستان یادواره شهدا را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: در اجلاسیه شهدا میزبان 250نفر از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی خواهیم بود و برآورد حضور حداقل 2هزار نفر را داریم.

 فرماندار درمیان: همه ما به پاس شهدا یک مجموعه هستیم 

بشیری زاده فرماندار درمیان در این نشست با تأکید بر اینکه در جلسه شهدا همه حاضر می شوند گفت: مسئولیت و امنیتی که داریم مدیون خون شهدا هستیم و شهدای اهل سنت و شیعه برای ما فرقی ندارند.

 وی عنوان کرد: باید با هماهنگی، کمیته ها تشکیل، مسئولیت ها و مکان مشخص شود چون تا ششم شهریور فرصت کم است و باید جلسه ای در شأن شهدای شهرستان برگزار شود.

قدر محافل شهدا را بدانیم/ 44شهید اهل سنت در خراسان جنوبی

فرماندار درمیان افزود: از نظرات همه مسئولین شهرستان و علمای اهل سنت برای بهتر برگزاری اجلاسیه شهدا استفاده می کنیم.

 وی تأکید کرد: از امروز همه ما به پاس شهدا یک مجموعه هستیم و هیچ مسئولی حق اینکه خود را کنار بکشد ندارد. از فرماندار گرفته تا کوچکترین مسئول در شهرستان باید میزبان خوبی برای شهدا باشیم.

بشیری زاده با بیان اینکه باید قدر محافل شهدا را بدانیم و تماماً همکاری کنیم اظهارداشت: ما در خدمتگزاری به مراسم شهدا آمادگی کامل داریم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که در این شهرستان اتفاق می افتد کمک ها و پروژه های عمرانی است که از طرف قرارگاه شهید ناصری در منطقه انجام می شود.

فرماندار درمیان ادامه داد: هرچه برای شهدا  قدم هایی برداریم صد برابر برای پیشرفت و توسعه منطقه کمک خواهد شد و حضور مسئولین مایه خیر و برکت خواهد بود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar