سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۲۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷- ۱۹: ۱۲
فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض:
فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض گفت: در قالب کاروان بسیج سلامت در این سفر بیش از 80نفر از مردم دو روستای عشایری رجنگ وعباس آباد بخش نیم بلوک ویزیت شدند و داروی رایگان در اختیار بیماران قرار گرفت.

فرخ دوست فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی با بیان اینکه اعزام کاروان های بسیج سلامت به مناطق عشایرنشین بخش نیم بلوک به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی"ع" انجام شد.

وی گفت: این کاروان در قالب تیم های پزشکی، مامایی و دارویی بودند که بصورت رایگان به مردم منطقه عشایرنشین بخش نیم بلوک و خضری دشت بیاض خدمات ارائه کردند.

 فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض افزود: در قالب کاروان بسیج سلامت در این سفر بیش از 80نفر از مردم دو روستای عشایری رجنگ وعباس آباد بخش نیم بلوک ویزیت شدند و داروی رایگان در اختیار بیماران قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های این نهاد خدمت رسانی به اقشار محروم بخش است، افزود: این طرح با هدف کمک به درمان بیماران و ارتقای سطح بهداشت مناطق محروم روستایی و عشایری که دسترسی کمتری به خدمات بهداشتی دارند به صورت رایگان اجرا شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar