سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۴۶۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷- ۱۷: ۱۳
سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با صدور بیانیه‌ای بمناسبت روز جهانی قدس، بر ضرورت شرکت در راهپیمایی این روز تاکید کرد.

بیانیه رسپاه حضرت عباس (ع) به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، متن بیانیه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بمناسبت روزجهانی قدس به این شرح است:

روز قدس روز حیات اسلام است. (امام خمینی (ره))

مردم انقلابی ، شریف و آگاه استان اردبیل،

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های سفّاک و جنایتکار و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است؛ روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعقتاد و پایبندی اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

امروز در حالی که شاهد بیداری اسلامی ملت‌های آزاده با الهام از آموزه‌های انقلاب ایران است بیش از هر زمان دیگری دور اندیشی معمار کبیر انقلاب اسلامی بر همگان آشکار می‌گردد؛ و در این میان، روز جهانی قدس میراثی گرانبهاست از آن پیر فرزانه.

اکنون، ملت اسلامی ثمره دلنشین انقلاب اسلامی ایران را در تمام عرصه‌های جهان با تمام وجود احساس می‌کنند و باعث غرور و سر افرازی ماست که میراث دار انقلابی هستیم که مایه الهام تمامی ملت‌های آزاده جهان است.

رژیم اشغالگری قدس با حمایت استکبار جهانی، کشور‌های متحجر منطقه با فتنه انگیزی، ترور فرزندان پاک این مرز و بوم و نیز جنایات متعدد در سرزمین‌هایی اشغالی همچنان کانون بحران و غده سرطان در منطقه است و بسی باعث شرمساری است که جنایتکار و سایر استعمار گران غربی همچنان در مقابل جنایات این رژیم جعلی سکوت پیشه کرده اند.

آمریکا با انقال سفارت خود به قدس نشان داد که دشمنی سرسختانه با مسلمانان دارد و در این میان آگاهی و بصیرت مسلمانان از این اهداف کثیف استکبار نقطه عطفی است برای ایستادگی کامل در برابر زیاده خواهی‌های آمریکا و حضور بکپارچه امت اسلامی و سایر ملت‌های آزاده و حق طلب در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان خواهد داد که جامعه جعلی و موزاییکی اسراییل به سرعت به پایان خود نزدیک می‌شود و حمایت‌های استکبار جهانی نمی‌تواند این رژیم منحوس را زنده نگهدارد.

آری روزی خواهد آمد که شاهد از بین رفتن آن خواهیم شد.

امسال در شرایطی در آستانه ورز قدس قرار داریم که با مجاهدت‌های رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی بویژه مدافعان حرم ترس و وحشت بر مسئولان رژیم اسرائیل مستولی گشته و بطور حتم با تداوم این مجاهدت‌ها و حمایت مردم مسلمان دنیا وعده‌ی الهی تخقق یافته و رژیم اسرائیل از صفحه‌ای روزگار محو خواهد شد؛ لذا تکلیف انسانی و وظیفه دینی هر مسلمانی است تا در این روز بزرگ که از یادگاری‌های پایا و پویای مرشد کامل و امام راحل، خمینی کبیر (ره) است، خشم خروشان خود را بر سر صهیونیسم فرو کوبد.

رزمندگان عاشورایی سپاه حضرت عباس علیه السلام و بسیجیان غیور این استان در کنار آحاد مردم آگاه و اقشار بصیر در راستای تجدید عهد با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای، در حمایت از مظلومیت و ابراز انزجار از سلطه طلبی و خونخواری اسرائیل، در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند تا به جهانیان بفهمانند که قبله نخست مسلمین هرگز در چنگال پلید ستم باقی نمی‌ماند.

روابط عمومی و تبیلغات سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل

همچنین اقشار و سازمان‌های مختلف سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در پی محکومیت رژیم غاصب اسرائیل و حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس بیانیه‌های جداگانه‌ای صادر کرده اند.

سازمان بسیج اساتید، طلاب و امور ورحانیون سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج دانشجویی سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج دانش آموزی سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج اساتید سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج مداحان سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت عباس (ع)
سازمان بسیج وزشکاران سپاه حضرت عباس (ع)
بیانیه مشترک سازمان بسیج حقوقدانان و روابط عمومی دادگستری کل استان اردبیل

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar