سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۵۴۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷- ۳۲: ۰۹
مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل،
مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل گفت: سه مدرسه در دهستان صلوات ارشق، دهستان زهرا موران گرمی و دهستان خورش رستم جنوبی در شهرستان خلخال توسط سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بهسازی می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، دولت لطفی در نشست با مسئولان قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع) از این اقدام قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه تقدیر کرد و افزود:هزینه در راه راه آموزش و پرورش و دانش آموزان سرمایه گذاری است و این هزینه خروجی مثبتی خواهد داشت، زیرا علم و دانشی که این دانش آموزان خواهند آموخت در آینده موجب پیشرفت و آبادانی خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل تصریح کرد: برای رسیدن به نرم کشوری در حوزه فضا‌های آموزشی باید از تمام پتانسیل‌های موجود در استان از جمله خیرین مدرسه ساز، نهاد‌ها و دولت استفاده کنیم و همه دست در دست هم دهیم تا زمینه علم و آموزش را برای فرزندانمان فراهم کنیم.

وی ادامه داد نوسازی مدارس، آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز نیز برای کاهش مشکلات آموزشی دانش آموزان مناطق استان سعی دارد بستر سازی برای احداث مدارس و کار‌های خیر را فراهم سازد.

لطفی بیان کرد: سه مدرسه در دهستان صلوات ارشق، دهستان زهرا موران گرمی و دهستان خورش رستم جنوبی در شهرستان خلخال توسط سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بهسازی می شود.

قرارگاه خاتم الانبیا سپاه در سطح کشور هزار و ۵۰۰ مدرسه با الویت مناطق محروم و مرزی و کم برخوردار احداث خواهد کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar