سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۲۵۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷- ۲۷: ۰۹
«من خوش اخلاقم» نوشته دبی واگن باخ با ترجمه خورشید همتی آهویی با خردسالان درباره مهار بدخلقی و افکار منفی سخن می‌گوید.

به گزارش خبرگزاری بسیج  به نقل از روابط عمومی انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان)، این کتاب روایت پسر پنج ساله ای است که با آغاز روز افکار منفی را با  خود حمل می‌کند. این افکار برای او شعر می‌خوانند و او را به بداخلاقی وا می‌دارند. کتاب روایت یک روز از زندگی این پسر و شیوهعملکرد اوست. درنهایت او چیزهایی را از دست داده و چیزهایی را به دست می آورد. اما حالا با بحران بزرگی روبه‌روست که والدین در حل آن به یاری‌اش می‌شتابند.

براین اساس اشعار و جملات خنده دار و کودکانه راه های ساده و سرگرم کننده ای را برای تغییر حال بد کودکان در اختیار آنها قرار می دهد. در انتهای این کتاب و در بخش سخنی با بزرگ‌ترها نیز  به قلم دکتر مری لامیا با تعاریف و راهکارهایی برای والدین  و مربیان روبه‌رو می‌شویم. آنها یاد می گیرند در  مهار این رفتار چگونه به خردسالان کمک کنند.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «فکرهای منفی(کوچولوهای بداخلاق) مثل ابرهای سیاه که جلوی نور خورشید را می‌گیرند بالای سر من شناور شدند. افکار تیره و تار جای افکار شاد را می گرفتند. بعد چشمم به کاسه آش افتاد. ولی با اخم سرم را برگرداندم. خب، آش نمی خواستم. ولی مامان آن را درست کرده بود.»

تصویرگری جذاب این کتاب را استیو مک برعهده داشته است.

 این کتاب با خرید حق نشر وارد بازار کتاب ایران شده است و  ۵ هزار تومان قیمت دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar