سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۶۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
عضو بسیج اساتید استان کهگلویه و بویر احمد در گفتگو با «بسیج»:
حمدرضا بسیج گفت: نگاه جدید مسئولین بسیج اساتید بستر سازی برای تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از کالا و تولید ایرانی است.

احمدرضا بسیج، عضو بسیج اساتید استان کهگلویه و بویر احمد سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج،با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل بسیج اساتید در تحقق شعار سال رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی گفت: بسیج اساتید سعی دارد در دو حوزه به کمک و حمایت از کالا و تولید داخلی بیاید. بر همین اساس مانند تمام اقشار بسیج حمایت از کالای ایرانی را برای اساتید و دانشجویان فرهنگ سازی خواهیم کرد.

لذا نگاه جدید مسئولین بسیج اساتید برای حمایت از کالای ایرانی/ همه مشکلات تولید ما اقتصادی نیست

این عضو بسیج اساتید استان کهگلویه و بویر احمد سازمان بسیج مستضعفین  عنوان کرد: تعامل با بخش صنعت و کشاورزی از دیگر برنامه ها و رویکردهای بسیج اساتید برای تحقق شعار سال است لذا اساتیدی که در حوزه های اقتصاد، کشاورزی، و... تخصص دارند را به صنعت کشور نزدیک خواهیم کرد. بر همین اساس اندیشکده هایی درحال تأسیس است و حتی در برخی مناطق تأسیس شده است تا ارتباط با صنعتگر و کارخانجات را جهت کیفی سازی تولیدات رفع مشکلات و موانع آنها مستحکم سازیم.

وی خاطرنشان کرد:  امروز همه مشکلات تولید ما اقتصادی نیست بر همین اساس گاهی برخی از واحدهای تولیدی ما با مشکل علمی مواجه  هستند و با یک تغییر و تحول زمانی و مکانی می توان محصولات را ارتقا و بهبود داد.لذا نگاه جدید مسئولین بسیج اساتید بستر سازی برای تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از کالا و تولید ایرانی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar