سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۶۵۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷- ۲۷: ۲۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: سرمنشا تفکر بسیجی اموزه های دین مبین اسلام است که توانسته هیمنه پوشالی امریکای جنایتکار را در هم شکسته و مانند سدی در برابر توطئه های شوم انان بایستد.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین عبد الرحیم نجف قلی زاده سرایی شامگاه چهارشنبه در محفل انس مشترک شیعه و سنی در نقده که با حضور علما، نخبگان، ائمه جمعه و جماعت و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد، افزود: در سایه تفکر غنی و پر محتوای بسیج امروز شاهد اقتدار ایران اسلامی و جبهه مقاومت در منطقه هستیم.

وی اظهار کرد: رزمندگان جبهه مقاومت اعم از شیعه و سنی اقتداری که در سایه وحدت حاصل شده را حفظ کرده اند و امروز با تمام توان از آن دفاع می کنند.

حجت الاسلام سرایی اضافه کرد:  بصیرت به مانند قطب نمای انسان در زندگی بوده که در برهه های مختلف می توان با توسل به آن از گرداب گمراهی رهایی جست.

وی بیان کرد: اشتباهات راهبردی برخی از سران و رهبران سیاسی دنیا بالاخص در کشور مصر که انقلابیون را به جوخه اعدام کشاند در سایه بی بصیرتی بود.

وی اضافه کرد: اشتباه راهبردی محمد مرسی در اعتماد به امریکا موجب شد تا انقلاب مصر دوام نداشته باشد.

حجت الاسلام سرایی ادامه داد: در جامعه ای که به قرآن تمسک جسته می شود ذلت برای آن ملت وجود ندارد.

وی گفت: ملت ایران در زمان پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 از تابلویی که امام (ره) برای جامعه ترسیم کردند بهره جست و شهادت را تنها عامل رهایی از بند اسارت و آزادگی خود دریافتند.

وی افزود: ملت ایران به برکت قران کریم 40 سال در برابر ظلم استکبار ایستاده است و آرزوی نابودی انقلاب را که سران رژیم بعث عراق و استکبار در سر می پروراندند را برای انان غیر ممکن کرده اند.

حجت الاسلام سرایی با اشاره به نصرت الهی مردم ایران در دوره های مختلف عمر انقلاب ادامه داد: امروز هدف دشمنان از سنگ اندازی نابودی کامل خود اسلام است غافل از آنکه مسلمانان بیدار و با بصرت در صحنه اند.

وی بیان کرد: دشمنان دیگر در توطئه های خود تفاوتی بین شیعه و سنی قائل نیستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: همه دنیا شاهد بودند که در هنگام تجاوز داعش به کشورهای اسلامی هدف هم اهل سنت بود و هم شیعیان و تفاوتی در این میان قائل نبودند.

وی اضافه کرد: طراحی شیعه لندنی و اهل سنت امریکایی هر دو دسیسه امریکا بوده که بتوانند استعمار و خوی استکباری خود را در منطقه تحمیل نمایند و مرکز فرماندهی هر دو در آمریکا قرار دارد.

حجت الاسلام سرایی ادامه داد: ملت ایران ثابت کردند که در دفاع از حریم اسلامی و انقلاب شیعه و سنی متحد در کنار همدیگر هستند.

وی افزود: مدافعان حرم نمونه بارز این وحدت و همدلی در دفاع از حریم اسلام و مسلمین بوده است.

وی گفت: تفکر امام خمینی (ره) بعد از انقلاب عامل وحدت بخش ملت ایران در جهان اسلام بود و روز قدس یادگاری عظیم از این بزرگوار است که نمونه ای از اتحاد ملت اسلام در دفاع از حریم اسلامی است .

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی این محفل انس با هدف به صورت نمادین و جهت تقویت وحدت بین شیعه و سنی برگزار شد.

ش/108

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: