سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۶۷۰۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷- ۰۸: ۱۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان و کارکنان سپاه آذربایجان‌شرقی در تبریز، ولایت مداری را مهم ترین مولفه در پاسداری از انقلاب خواند.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان‌شرقی، حجت الاسلام عبداله حاج صادقی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب، علت اصلی هجمه به انقلاب را زنده بودن و حیات داشتن آن عنوان و بیان کرد: چون انقلاب حیات دارد و حرکت می کند دشمنان تلاش دارند در برابر آن بایستند بنابراین انقلاب نیازمند حافظ و نگهبان است و این نگهبانی بر عهده سپاه پاسداران است.
وی با تاکید به اینکه دشمنی دشمن تمام ناشدنی است و تنها شیوه آن تغییر یافته است، اظهارداشت: انقلاب اسلامی همه شاخص های ابرقدرتی را از آمریکا سلب کرده است بنابراین امکان ندارد دشمنی استکبار با جبهه حق و انقلاب تمام شود نکته ای خداوند به آن در آیات قرآن به عنوان حق و باطل اشاره کرده است.

ولایت مداری مولفه اصلی پاسداری از انقلاب/ انقلاب شاخص های ابرقدرتی امریکا را سلب کرده است
حجت الاسلام حاج صادقی با اشاره به این دشمنی استکبار، تکلیف محوری و ولایت مداری را از مهم ترین مولفه ها در پاسداری انقلاب برشمرد و خاطرنشان کرد؛ انسان به این مولفه ها تنها با بندگی و عید خدا شدن دست می یاید.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب در ادامه ماه رمضان را فرصتی برای بندگی خواند و تاکید کرد: بندگی خدا آزادی و رهایی از غیر خداست و با آن انسان تحت اراده خدا درمی آید.
حجت الاسلام حاج صادقی راه های رسیدن به عبودیت را ارتقای معرفت دینی، تقویت بصیرت، ولایت مداری و توجه به خدا برشمرد و یادآور شد: اگر کسی این شاخص را در زندگی اش کسب کند هراسی از غیر خدا ندارد و نیروهای انقلابی برای تداوم راه انقلاب باید به این شاخصه ها آراسته باشند تا بتوانند در سنگر مبارزه با ظلم پیروز میدان شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: