سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۶۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷- ۵۹: ۰۰
به همت حوزه شهید رجایی سپاه سردشت، نشست روشنگری فصلی با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت در مسجد حاج رسول واحدی برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، در این مراسم ماموستا احمد شریعتی با عرض خیرمقدم به حاضرین و اشاره به اهمیت برگزاری چنین نشست هایی گفت: نشست های روشنگری باعث بالارفتن سطح بصیرت در کارمندان می شود که این آگاهی می تواند در خانواده و اطرافیان آنان نیز تأثیرگذار باشد.

ویبا تأکید بر هجمه سنگین رسانه ای دشمن در جنگ نرم، گفت: با برگزاری چنین نشست هایی و آگاه سازی آحاد جامعه در برابر این فتنه دشمن که هدف اول آن تضعیف روحیه مسلمین و علی الخصوص مردم کشور عزیزمان ایران است به مقابله برخیزیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام و انقلاب با استفاده از ماهواره و شبکه های اجتماعی به جنگ با اسلام و عقاید انقلابی آمده است که جوانان انقلابی نیز با استفاده از همین امکاناتی که آنان ایجاد کرده اند به مقابله بپردازند و با آگاه سازی در زمینه های مختلف بستری برای نشر فرهنگ انقلابی اسلامی فراهم سازند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: