سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۶۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷- ۴۶: ۰۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای تابستانی گفت: سال گذشته در ٥٤٠ مسجد استان برنامه‌های اوقات فراغت برگزار شده که در سال ٩٧ این تعداد بیشتر نیز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد محمدپور، اظهار داشت: به مانند مشکلاتی که در تعطیلی بازار به هنگام ایام تعطیل وجود دارد در حوزه فرهنگ و هنر و مراکز هنری نیز این مشکل وجود داشته است.

وی با بیان این‌که از نوروز ٩٦ فضا به سمتی حرکت کرده‌ که در ایام تعطیل نیز مراکز فرهنگی خدمات ارائه دهند، ادامه داد: هدف کمیته فرهنگی و مذهبی این است که گردشگری فرهنگی و مذهبی را توسعه داده و آداب، رسوم و سنت‌های استان معرفی شود.

محمدپور با اشاره عملکرد کمیته فرهنگی و مذهبی عنوان کرد: در نوروز امسال ٢٤ مسجد با حمایت شهرداری در سطح تبریز و ٦١ بقاع متبرکه و امامزادگان و ٤٩ مسجد در سطح استان توسط اوقاف پشتیبانی شده و همچنین ویژه برنامه آرامش بهاری نیز امسال توسط اوقاف به صورت گسترده‌تر برگزار شد.

وی افزود: در نوروز ٩٧ تمامی سینماها باز بوده و فیلم‌های به روز در حال اکران بودند، با توجه به گشایش سینمایی در استان و اضافه شدن ١٠ سالن سینمایی اکران فیلم‌ها با پیک تماشاگران ادامه یافت.

محمدپور با اشاره به فعالیت موزه‌ها و مراکز فرهنگی استان در ایام نوروز تصریح کرد: در نوروز امسال ٩٥ پایگاه خبری و نمایندگی خبرگزاری‌ها فعال بوده و سفرهای نوروزی و خدمات دستگاه‌ها را به صورت گسترده را تحت پوشش قرار دادند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: