سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۶۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷- ۳۵: ۱۵
مسئول سازمان بسیج رسانه البرز مطرح کرد؛
مسئول سازمان بسیج رسانه البرز گفت: طرح تریبون ملت باهدف احصاء نیازمندی مردم در البرز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، ابراهیم نوروزی فر با حضور در جمع خبرنگاران در دفتر بسیج رسانه استان البرز گفت: یکی از محورهای مهم و موردتوجه در برنامه‌ریزی‌های سازمان بسیج رسانه استان البرز در سال جاری پیگیری مطالبات مردم از طریق مسئولان است و تریبون ملت بهترین راه برای ارتباط مستقیم با مردم و آگاهی از نیازهای آنان است.

اجرای طرح تریبون ملت باهدف احصاء نیازمندی مردم

وی در ادامه بابیان اینکه در برنامه تریبون ملت، مردم مشکلات و سؤالات خود را در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی اجتماعی و غیره صراحتاً مطرح می‌کنند، اضافه کرد: سازمان بسیج رسانه از طریق رسانه‌های انقلابی و مطالبه گر استان، این مطالبات را عمومی و پیگیری می‌کند و در مقابل مدیران را برای پاسخگویی در برابر خواست مردم قرار می‌دهد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم حرکت مدیران مسئول به سمت رفع مشکلات مردم، تصریح کرد: اگر مدیران مسئول مشکلات مردم را درک کنند، قطعاً برای رفع آن اقدام می‌کنند و درصدد هستیم با رسانه‌ای کردن مشکلات مردم توسط رسانه‌های معتبر و انقلابی استان، مطالبه گری داشته باشیم که قطعاً این اقدام تأثیر مثبتی خواهد داشت.

به گفته نوروزی فر طرح تریبون ملت می‌تواند یکی از ابزارهای مهم در فرایند توسعه استان البرز باشد.

وی با تأکید به اینکه سازمان بسیج رسانه استان البرز برای تحقق اهداف طرح تریبون ملت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود، خاطرنشان کرد: اگر این طرح تأثیرگذار نباشد و نتواند موجب جلب اطمینان خاطر مردم شود، قطعاً اثیر منفی نیز نخواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز همچنین با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه ملت ایران بهترین مردم هستند و مسئولان باید قدر آن‌ها را بدانند و در مقابل مردم پاسخگو باشند، افزود: مسئولان باید برنامه‌هایی را در اولویت کاری خود قرار دهند که پاسخگوی مطالبات مردم بوده و موجب جلب رضایت آن‌ها شود.

نوروزی فر گفت: ممکن است نتوانیم برخی از مشکلات و دغدغه‌های مردم را رفع کنیم اما برای پیگیری و به نتیجه رساندن این مطالبات اقدام می‌کنیم چراکه برای حفظ و حراست از کیان نظام جمهوری اسلامی به حمایت و پشتیبانی مردم نیازمندیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar