سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۷۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷- ۱۴: ۱۲
توسط گروه جهادی شهید اقبالی صورت گرفت؛
اردوی جهادی یک روزه کمک به ساخت خانه محرومین زلزله زده توسط گروه جهادی حلقه صالحین شهید فریدون اقبالی درروستای مومه ای از توابع اسلام آبادغرب برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، اردوی جهادی یک روزه کمک به ساخت خانه محرومین زلزله زده درروستای مومه ای از توابع اسلام آبادغرب برگزار گردید.

 

شمس اله شهبازی فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا سپاه اسلام آباد غرب در این رابطه گفت: این اردوی جهادی یک روزه  در راستای خدمات رسانی به محرومین و مستضعفین شهرستان، توسط بسیجیان گروه جهادی حلقه صالحین شهید فریدون اقبالی درروستای مومه ای برگزار شده است.

 

وی با تاکید بر نهادینه کردن کارهای جهادی بعنوان یک فرهنگ  در بین جوانان نسل امروز، اظهار داشت: خدمات رسانی به محرومین و مستضعفین امری خداپسندانه است که جوانان روستا در فصول مختلف سال به ویژه در فصل برداشت محصولات کشاورزی در تابستان کماکان در آن سهیم هستند، اما لازم است جوانان بسیجی حوزه های شهری نیز در راستا بیشتر گام بردارند.

 

 

 

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: