سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۷۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷- ۰۲: ۱۶
مسئول سابق سازمان بسیج کارگری در گفتگو با «بسیج»:
مسئول سابق سازمان بسیج کارگری گفت: سازمان بسیج کارگری خود را پشتیبان حقوق کارگران می داند و جامعه کارگری نیز این را باور دارد، بنابراین از طرح و برنامه های این سازمان استقبال می کنند.

محمد ابراهیم کریمی مسئول سابق سازمان بسیج کارگری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اثرگذار خواندن برنامه های بسیج برای ارتقا سطح جامعه کارگری کشور اظهار داشت: سازمان بسیج کارگری خود را پشتیبان حقوق کارگران می داند و جامعه کارگری نیز این را باور دارد، بنابراین از طرح و برنامه های این سازمان استقبال می کنند.

وی تصریح کرد: تربیت و پرورش کارگرانی با روحیه و دغدغه مند، در محیطی معنوی و با روحیه ای جهادی امکان پذیر است و بر همین اساس، پایگاه های بسیج کارگری بستری مناسب برای این امر بودند.

کریمی در ادامه با تأکید بر لزوم توجه به نیازهای جامعه کارگری گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار جامعه کارگری به نکات ارزنده ای اشاره داشتند که توجه به این موارد می تواند موجب رضایت قشر کارگری و نهایتا افزایش بهره وری در بخش تولید شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar