سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۷۱۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷- ۵۴: ۲۱
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر دمای استان طی روز‌های آتی به ۴۱ درجه خواهد رسید.
دمای قم به ۴۱ درجه می‌رسد
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، محمدرضا قاضی با اشاره به پیش بینی وضعیت آب و هوای استان طی روز‌های آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۲۳ درجه و ۴۰ درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم ۲۲ درجه و ۴۱ درجه است. فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم صاف و گاهی همراه با وزش باد است، گفت: در آن روز در اواخر شاهد افزایش و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر سرعت ۵۵ کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان ۲۲ درجه و ۴۱ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۲۳ درجه و ۳۹ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۴۳ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرم‌ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۱۹ درجه و منطقه جمکران با ۳۹ درجه بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar