‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۲۷۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷- ۳۴: ۱۴
یک هادی سیاسی عنوان نمود:
دکتر غفوری عضو هیئت علمی دانشکده سیاسی دانشگاه یزد در اولین نشست شورای تحلیل هادیان سیاسی استان یزد که در محل نمازخانه ناحیه مرکزی برگزار گردید گفت: اروپایی‌ها روابط خود با آمریکا را رها نمی‌کنند تا روابط خود با ایران را قوی کنند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، دکتر غفوری عضو هیئت علمی دانشکده سیاسی دانشگاه یزد با بیان اینکه قرآن می‌فرماید که با سران کفر بجنگید که این‌ها پیمان و تعهد ندارند، اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند که به آمریکا نمی‌شود اطمینان کرد و تعهدی ندارند، به اروپایی‌ها هم نمی‌شود اطمینان کرد و تضمینی داشت که متعهد به حرف خود باشند.

وی با بیان اینکه اروپایی‌ها روابط خود با آمریکا را رها نمی‌کنند تا روابط خود را با ایران قوی کنند، تصریح کرد: این‌ها به دنبال گذراندن وقت هستند و بعید است دست از تحریم‌های خود بردارند به خاطر اینکه آمریکا به آن‌ها این اجازه را نمی‌دهد و اطمینانی به تعهد اروپایی‌ها هم نیست.

این هادی سیاسی با اشاره به اینکه تنها راه مقابله با زورگویی غرب، ایستادن روی پای خود است، تصریح کرد: همان طور که تا‌کنون با همه دشمنی‌هایی که آمریکا، اروپا و کشور‌های عربی وابسته به غرب با ما داشتند در همه مسائل پیش رفتیم و رو به جلو حرکت کردیم.

وی با بیان اینکه مردم قسمت پر لیوان را ببیند و وضعیت شهر‌ها و خدمات صورت گرفته را با قبل مقایسه کنند، خاطرنشان کرد: اکثر روستا‌ها دارای برق، آب و جاده مناسب هستند و اقدامات رفاهی خوبی برای روستا‌ها صورت گرفته که اصلاً قابل مقایسه با زمان طاغوت نیست و مردم به کار‌های بسیار عظیمی که انجام شده توجه داشته باشند.

دکتر غفوری افزود: طبیعی است که در کشور نباید فقیر باشد، اما باید به امکانات و اعتبارات و زمان هم توجه داشت و اگر مردم دست به دست هم دهند و همانطور که مقام معظم رهبری تاکید می‌کنند اقتصاد مقاومتی را دنبال کنند همه مشکلات حل خواهد شد.

وی تشکیل گروه‌های کاریابی و اشتغال‌زایی توسط خود مردم را از راهکار‌های اساسی برون رفت از وضعیت نابسامان اقتصادی خواند و گفت: البته دولت هم وظیفه دارد تا اقدامات زیربنایی را داشته باشد و با تکیه مردم به خود و امید به آینده و رهبری مقام معظم رهبری شاهد پیشرفت بیشتر کشور و رفع مشکلات خواهیم بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar