سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۷۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷- ۴۴: ۰۷
مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم خبر داد
مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: حدود ۷ هزار و ۵۳ نفر اشتغال در سال ۹۵ و حدود ۷ هزار و ۷۰۰ نفر اشتغال در سال گذشته ایجاد شده است.
ایجاد ۷ هزار و ۷۰۰ نفر اشتغال در قم
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، محمد بختیاری با اشاره به نرخ بیکاری استان قم اظهار کرد: ۱۱.۲ درصد نرخ بیکاری سال ۹۵ و نرخ بیکاری سال گذشته ۱۰.۹ درصد بوده و ۳۵.۸ درصد نرخ مشارکت سال ۹۵ و ۳۶ درصد نرخ مشارکت سال گذشته بوده است.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۷ هزار و ۵۳ نفر اشتغال در سال ۹۵ و ۷ هزار و ۷۰۰ نفر اشتغال در سال گذشته ایجاد شده است.

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با بیان اینکه اشتغال‌ها در بخش‌های صنعت، خدمات و کشاورزی ایجاد می‌شود گفت: بر اساس ظرفیت، سند آمایش، سند اشتغال، چشم‌انداز و سند‌های بالادستی ظرفیت اشتغال برای کشاورزی ۴.۲ درصد، صنعت حدود ۴۲ درصد و خدمات ۵۴.۲ درصد برای استان تعیین شده است.

وی عنوان کرد: اعتبار مشاغل خانگی ۱۶ میلیارد تومان برای سال ۹۶ بوده که ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اختصاص دادند که تعداد ۷۳۲ طرح پذیرش شدند. تاکنون ۳۵۹ صاحب طرح به مبلغ ۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند که ۴۸۷ نفر اشتغال ایجاد کرده‌اند.

بختیاری یادآور شد: مشاغل خانگی باید در سامانه ثبت شود. افراد پس از دریافت کد رهگیری به دستگاه‌های اجرایی متفاوت مراجعه می‌کنند و پرونده تشکیل شده به اداره تعاون ارسال می‌شود تا پس از بررسی به بانک معرفی شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar