سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۷۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷- ۵۹: ۱۵
عضو بسیج مهندسین عمران در گفتگو با بسیج:
علیرضا خسروی با بیان اینکه نظارت بر عملکرد پیمانکاران مسکن مهر ضروری است افزود: به این منظور می توان ارایه تسهیلات  ساخت را منوط به تایید کیفی نحوه ساخت توسط کارشناسان فنی – مهندسی واگذار کرد.

علیرضا خسروی نماینده سابق مجلس و عضو بسیج مهندسین عمران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: بهبود در وضعیت ساخت واحدهای مسکونی و نوع مصالح مورد استفاده بستگی به پیمانکارانی دارد که ساخت واحدها را بر عهده گرفته اند. این امر باعث افزایش مقاومت ساختمان در برابر زلزله نیز می شود.

وی با بیان اینکه نظارت بر عملکرد پیمانکاران مسکن مهر ضروری است افزود: به این منظور می توان ارایه تسهیلات  ساخت را منوط به تایید کیفی نحوه ساخت توسط کارشناسان فنی – مهندسی واگذار کرد.

خسروی در ادامه بیان داشت: فقدان منابع کافی، ضعف مدیریت اقتصادی ، نداشتن برنامه ریزی جامع مسکن و سایر نارسایی هایی که در زیر ساخت های اقتصادی در کشورمان وجود دارد و از سویی افزایش شتابان جمعیت شهرنشین و از سویی دیگر هم تامین سرپناه مهم است.

خسروی در خاتمه افزود: از آنجا که مسکن مقوله ای چند بعدی است اصلاح وضعیت آن هم مساله ای دشوار و پیچیده است مسکن مهر که نوعی از مسکن است از این موضوع مستثنی نیست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar