سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۷۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷- ۲۴: ۰۹
با همکاری بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش اصلاندوز،
جلسه هماهنگی و پشتیبانی اردو‌های طرح هجرت ۳ با مشارکت بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.

جلسه هماهنگی اجرای اردو‌های طرح هجرت ۳ در اصلاندوز برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، جلسه هماهنگی و پشتیبانی اردو‌های طرح هجرت ۳ با هدف بهسازی مدارس و ایجاد یک محیط با نشاط و آرام برای آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با همکاری بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش اصلاندوز با حضور فرمانده سپاه ناحیه عشایری، رییس و معاونین اداره آموزش و پرورش منطقه و مسئولین بسیج دانش آموزی و سازندگی برگزار شد.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام یافته در سال‌های گذشته در قالب طرح هجرت گفت: طرح هجرت ۳ همه سال در فصل تابستان با همکاری بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه عشایری در مدارس شهری و روستایی منطقه اجرا می‌شود.

وی افزود: در این زمینه تعامل بسیار مناسبی بین آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی و بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری منطقه اصلاندوز وجود دارد که امیدواریم با امکانات محدود حداکثر بهره وری را در زمینه اجرای طرح هجرت ۳ داشته باشیم.

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز تصریح کرد: طرح هجرت ۳ فرصت بسیار خوبی در جهت فراگیری آموزش مهارت آموزی، تعامل اجتماعی و مسئولیت پذیری برای دانش آموزان است و مهمترین هدف آن بهسازی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدیداست تا دانش آموزان سال تحصیلی جدید را در یک محیط با نشاط و شاداب آغاز کنند.

سرهنگ پاسدار حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز نیز هدف از اجرای طرح هجرت ۳ را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری دانست و افزود: در این طرح دانش آموزان ضمن استفاده از کلاس‌های مهارت آموزی به فعالیت‌هایی از قبیل: تعمیرات و بازسازی میز و صندلی مدارس و همچنین زیبا سازی، طراحی و نقاشی مدارس خواهند پرداخت.

وی با اشاره به برگزاری موفق طرح هجرت ۳ در سال ماضی و کسب رتبه اول استانی، از آمادگی کامل بسیج دانش آموزی و بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری منطقه برای اجرای هر چه بهتر طرح هجرت ۳ و محرومیت زدایی با همکاری اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز خبر داد.

در ادامه هریک از اعضا نکته نظرات و پیشنهادات خود را در جهت اجرای هرچه مطلوب‌تر طرح هجرت بیان کردند و مقررشد افتتاحیه این طرح در اول تیرماه در آموزشگاه رسالت روستای نورمحمد کندی برگزار شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: