سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۷۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷- ۱۶: ۱۱
مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج و سپاه:
مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج و سپاه گفت: کنگره ملی شهدا در سایر استانها باعث نزدیک شدن مردم و مسئولان با هم در همه زمینه های اعم از فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی است و قطعا این تاثیرات بعد از برگزاری کنگره ملی شهدا در خراسان جنوبی نیز بین مسئولان و مردم اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار احمد حق طلب مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج و سپاه در جلسه ستاد اجرایی کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی اظهار کرد: اهداف برگزاری کنگره شهدا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان است.

مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج و سپاه بیان کرد:برگزاری کنگره های شهدا باعث ایجاد روحیه اعتماد به نفس،تقویت روحیه ایثار و شهادت،برادری، وحدت و همدلی بین مردم، مسئولین و جناح های مختلف سیاسی است.

 سردار حق طلب عنوان کرد: برگزاری کنگره ملی شهدا در سایر استانها باعث نزدیک شدن مردم و مسئولان با هم در همه زمینه های اعم از فرهنگی،اقتصادی، سیاسی، اجتماعی است و قطعا این تاثیرات بعد از برگزاری کنگره ملی شهدا در خراسان جنوبی نیز بین مسئولان و مردم اتفاق خواهد افتاد و یاد و خاطره این برنامه عظیم سالیان سال در خاطره ها خواهد ماند.

 وی اظهار کرد: پیگیری امور برای برگزاری کنگره شهدا با خلوص نیت و باشد چراکه قرار است کار فرهنگی بزرگی را در خراسان جنوبی شاهد باشیم.

  مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج و سپاه گفت: کار گروه رسانه در برگزاری کنگره شهدا یکی از مهمترین کارگروه ها است که لازم است برای تقویت این کنگره و بازتاب کنگره ملی شهدای خراسان جنوبی که استان مرزی است در رسانه ملی و سطح کشور اقدامات لازم از سوی استاندار خراسان جنوبی با مرکز کشور صورت بگیرد و این برنامه عظیم و فرهنگی که زحمات زیادی برای آن متحمل شده و بعد از این متحمل خواهید شد به بهترین نحو در سطح کشور منعکس شود.

 سردار حق طلب تصریح کرد: تولیدات فاخر برای برگزاری کنگره ملی شهدا مورد تاکید مقام معظم رهبری است و لازم است در این راستا اقدامات بسیار شایسته و با محتوایی از نظر کمیت و کیفیت ارائه شود.

 وی با اشاره به کوچک بودن استان خراسان جنوبی،تصریح کرد: صرفا همیشه برخوردار بودن استانها شاخصی برای برگزاری کنگره ملی شهدا نیست و بسیاری از استانهای کم برخوردار بوده اند که کنگره ملی شهدا را به بهترین شکل برگزار کرده اند.

  مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج و سپاه تاکید کرد: برای برگزاری کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی دقت شود که طرح های اجرایی تشریفاتی نباشد.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar