سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۸۰۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷- ۲۲: ۱۱
رئیس کمیته تحقیق و پژوهش یادواره ۲۲۱ شهید طبس خبر داد
رئیس کمیته تحقیق و پژوهش یادواره سرداران و ۲۲۱ شهید طبس گفت: به مناسبت برگزاری یادواره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس یکی از آثار ماندگار چاپ کتاب است که قرار است سه کتاب از خاطرات ، زندگی نامه و وصیت نامه های شهدای شهرستان طبس به چاپ برسد.

ابوالقاسم احمدی ، رئیس کمیته تحقیق و پژوهش یادواره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی گفت: یادواره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس یک سهمیه چاپ کتاب در زمینه خاطرات رزمندگان و شهدا داشت که با همت و تلاش و پیگیری تعداد سه سهمیه جهت چاپ سه کتاب از استان گرفته شد.

وی افزود: قرار است کتاب با عنوان های آلاله های ولایت که قرار است بازبینی و اصلاح شود ، زندگی نامه و سیره ۴۰ رزمنده و ایثار گر شهرستان طبس و گلشن خاطرات که شامل خاطرات مختلف رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان طبس خواهد بود.

احمدی خاطر نشان کرد : ار ابتدای اتمام هشت سال دفاع مقدس تا کنون هیچ گونه اقدامی در زمینه جمع آوری خاطرات رزمندگان این شهرستان نشده است که به مناسبت برگزاری یادواره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس این اقدام از اسفند ماه سال گذشته آغاز و به چاپ خواهد رسید و ضمنا این اقدام بعد از برگزاری گنگره هم ادامه و کتب بعدی پس از جمع آوری و تدوین کتب به چاپ خواهد رسید.

رئیس کمیته تحقیق و پژوهش یادواره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس گفت : از راه های مختلف جهت جمع آوری خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اقدام شده است ، از جمله توزیع فرم بین رزمندگان از طریق پایگاه های مقاومت بسیج ، فضای مجازی ،چاپ بنر و پوستر و توزیع آن در شهرستان که امید است خاطرات مفید و موثر با موضوعات مختلف جمع آوری و چاپ شود.

وی افزود : یکی دیگر از اقدامات این کمیته بروز رسانی اطلاعات فردی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می باشد که در حال انجام است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar