سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۸۰۶۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷- ۱۲: ۱۱
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: موقعیت ممتاز ایران در جهان به خاطر داشتن ولایت بوده و دشمنی‌های امروز ترامپ با کشور ما هم بر سر همین مسئله است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، پرویز فتاح امروز در شورای اداری استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز همه چیز در دنیا با انقلاب محک می‌خورد ،یا با ما همسو هستند که در آنصورت خدایی و انقلابی هستند و یا برخلاف ما عمل می‌کنند که کفار را تشکیل می‌دهند.

وی افزود: انقلاب امام راحل انقلابی خدایی بود و از جنس دنیایی نیست، لذا علت ماندگاری این انقلاب با همه این دشمنی‌ها و فشارها خدایی بودن باطن انقلاب است و انقلاب در طول این سال‌ها به خاطر ایمان مردم به این امر ماندگار شده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه امروز انقلاب، فرد مومن می‌خواهد و مومن پایدار می‌ماند و آنها که سست و متزلزل می‌شوند بهره‌ای از نظام نخواهند برد، گفت: کرمانشاه را در دوران دفاع مقدس با پوست و گوشت و استخوان لمس کرده‌ام و به وفاداری مردم کرمانشاه پای انقلاب افتخار می‌کنم.

فتاح شکست دشمن در عملیات مرصاد را کاری الهی و رقم خوردن این پیروزی را به خاطر پایبند بودن به مبانی دینی و معارف اسلامی مردم دانست و بیان داشت: موقعیت ممتاز ما در جهان به خاطر داشتن ولایت است که از هر چیزی بالاتر است و دشمنی‌های امروز ترامپ با کشور ما بر سر همین مسئله است.

وی اشاره‌ای به پیش بینی رهبر انقلاب(مدظله العالی) به نابودی اسراییل طی ۲۵ سال آینده داشت و تصریح کرد: سال به سال این پیش‌بینی در حال تحقق است، چرا که وعده مردی صادق است.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: امروز تنها نظامی که مبلغ دین خداست و طرفدار مظلوم و حرف خدایی می‌زند انقلاب است و رهبر انقلاب اسوه صبر و ایستادگی است و باید ما نیز پیرو ایشان باشیم چرا که امروز به صبر بیش از هر زمانی نیاز داریم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: