سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۸۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
نماینده سابق مجلس در گفتگو با «بسیج»:
جعفر قادری گفت: افزایش سرمایه گذاری می تواند منجر به افزایش بنیه اقتصادی کشورمان شود عوامل متعددی از قبیل متغیرهای پولی و مالی، سیاسی و ساختاری بر ساختار فرایند سرمایه گذاری در هر کشوری تاثیر دارند.

 جعفر قادری نماینده سابق مجلس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: سرمایه گذاری یکی از اجزای مهم اقتصاد کلان و یکی از ضروریات اساسی پیشرفت اقتصادی هر کشور است و دستیابی به نرخ رشدی مطلوب نیاز به سرمایه گذاری دارد.

وی با بیان اینکه افزایش سرمایه گذاری می تواند منجر به افزایش بنیه اقتصادی کشورمان شود افزود: عوامل متعددی از قبیل متغیرهای پولی و مالی، سیاسی و ساختاری بر ساختار فرایند سرمایه گذاری در هر کشوری تاثیر دارند.

قادری در خاتمه افزود: یکی از راه های اثرگذاری سیاست های پولی نرخ سود بانکی است که به عنوان عاملی موثر بر انگیزه های سرمایه گذاری به شمار می رود. با توجه به اینکه در نظام بانکداری متداول استفاده از نرخ بهره به عنوان یک ابزار سیاست پولی مورد توجه قرار گرفته است یکی از تاکیدات برنامه های اقتصادی کشورمان منطقی کردن نرخ سود بانکی است.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar