سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۲۸۵۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۷- ۰۱: ۲۲
یادداشت روز:
تازه فهمیدیم بازی دیشب را که برد و که باخت.
به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، احمد ملاشاهی در یاد داشتی نوشت: دربازی فوتبال ایران واسپانیا بود، یک لحظه خوشی ملت را فرصتی برای نفوذ می دانستند فکر می کردند می توان در این 90دقیقه به دفاع ایران نفوذ کرد، گمان می کردند اگر ملت ما در کنار خانواده شان گرم تماشا هستند، مرزبان ما هم در هیاهوی این بازیست منطقه نفوذ؛ تپه طالبخان تاسوکی انتخاب شده بود، جایی که اگر همه کشورهای اروپایی یافته های تمدنی شان را روی هم بگذارند اندازه یافته های باستان شناسی این منطقه نیست این منطقه یکی از تپه های وابسته به شهر سوخته است.
✅ اشرار به محض ورود به مرز غافلگیر شدند و با تلفات برگشتند اما در این سو دو مرزبان از دروازه شهادت عبور کردند زمانی که ما بالا و پایین می پریدیم که داور، گل ما را قبول کند آن داور عادل، جهاد مخلصانه دو مرزبان ما را بی چون و چرا قبول کرد.
✅با انتشار این خبر تازه فهمیدیم برای بازی ما، برای شادی ما، چه افراد که جانبازی می کنند، برای سلامت جوانان ما از دام اعتیاد چه چشم ها که بی خواب می شوند ، برای زندگی، برای امید و برای لبخند ما چه اشک های یتمی که ریخته می شود.
تازه فهمیدیم بازی دیشب را که برد و که باخت.
وَ السَّابِقُونَ السَّابِقُونَ (10) أُولئِكَ الْمُقَرَّبُونَ (11) فِي جنات النعیم....
#یادداشت روز؛احمدملاشاهی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar