سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۹۲۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷- ۵۴: ۲۰
مسئول قرارگاه عمار کشور:
مسئول قرارگاه عمار کشور گفت: مهمترین دلیل ریزش ها پس از انقلاب دور شدن از معارف است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج مهدی طائب مسئول قرارگاه عمار کشور در جمع مربیان عقیدتی و هادیان سیاسی سپاه ناحیه سمنان گفت: امام خمینی (ره) با یک سری عقاید و معارفی انقلاب کردند و از مسیر معارف آمد و ثابت کرد که می‌شود و می‌توان. پس میتوان گفت؛ یک معارفی ملت ما را پای کار و پای انقلاب آورده است، و وقتی از این معارف دوری کنیم و دور شویم ریزش‌ها در انقلاب به وجود می‌آید و افرادی که خود را میخواهند تسلیم دشمنان کنند، نمونه بارز ریزش‌ها هستند.
حجت‌الاسلام والمسلمین طائب در ادامه با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: در راه انقلاب و آرمان‌های انقلاب اسلامی قطعا سختی‌ها و مشکلاتی وجود دارد و این طبیعی است، ولی باید به این نکته توجه داشته باشیم که خدا وعده پیروزی را به مومنان داده است و همچنین فرمود: ه است که جان شما مومنان را خریده ام و این دلایل خوبی است که جبهه حق مقابل ظالمین در این راه پر پیچ و خم استقامت کند و سست نشوند.
وی افزود: در مسیر انقلاب قاعدتاً ریزش‌ها و رویش‌هایی داریم که رویش‌های ما افرادی نظیر شهید حججی هستند.
مسئول قرارگاه عمار کشور در پایان گفت: ما باید دستاورد‌های انقلاب اسلامی را بازگو کنیم، ولی چه بهتر که این بازگویی در غالب آیات قرآنی باشد که خداوند یاری کننده صابران است و در راه حق اگر دارید درد می‌کشید باید به دو نکته توجه کنید که خداوند در قرآن کریم فرمود: ه است، طرف مقابل یعنی ظالمین هم دارند درد می‌کشند و دومین نکته این موضوع است که شما از خدا امیدی دارید که دشمنان ندارند؛ و آن امید‌ها وعده بهشت و وعده پیروزی است. ما باید برای جلوگیری از ریزش‌ها این فرهنگ قرآنی را جا بیندازیم؛ و همچنین کسانی که ایمان دارند با شنیدن و درک این آیات قرآنی امیدوار می‌شوند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar