سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۹۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷- ۰۲: ۱۰
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خبر داد:
خوش اخلاق عنوان کرد: برداشت خوشه های طلایی گندم از سطح 137 هزار و 546 هکتار از مزارع کشاورزی استان آغاز شده است.

فرزاد خوش اخلاق مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین بیان کرد: برداشت خوشه های طلایی گندم از سطح 137 هزار و 546 هکتار از مزارع کشاورزی استان آغاز شده است.
وی گفت: از این میزان سطح 45 هزار و 628 هکتار گندم آبی و 91 هزار و 918 هکتار گندم دیم می باشد.
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اظهار کرد: پیش بینی می شود تا پایان عملیات برداشت، بیش از 205 هزار تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان استان خریداری شود.
خوش اخلاق با اشاره به قیمت خرید گندم از کشاورزان عنوان کرد: قیمت خرید گندم تضمینی از کشاورزان از قرار هر کیلو 1300 تومان می باشد.
وی افزود: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان تاکنون، یک هزار و 455 تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده است و 21 مرکز خرید، تجهیز و فعال شده که با حضور و نظارت کامل نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی و اداره غله و خدمات بازرگانی انجام می شود.
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در پایان اضافه کرد: کشاورزان استان با ارسال کد ملی خود به سامانه پیامکی 3000813600 از ثبت اطلاعات هویتی خود در سامانه جامع پهنه بندی، اطمینان حاصل نمایند تا در هنگام خرید محصولات کشاورزی خود با مشکل مواجه نشوند.
1010/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar