سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۹۷۰۹
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷- ۳۰: ۰۹
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل،
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از ارائه خدمات مناسب تیم‌های فوتبال لیگ برتری در اردبیل، نیر و سرعین خبر داد و گفت: در این زمینه بستر‌های مناسبی داریم و هم‌اکنون آماده خدمات‌رسانی به تیم‌های فوتبال لیگ برتری هستیم.

آماده خدمات‌رسانی به تیم‌های فوتبال لیگ برتری در اردبیل هستیم

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، بهرام آقاخانی در مراسم استقبال از تیم فوتبال سایپا در اردبیل اظهار داشت:‌ ورزشگاه‌های اردبیل برای برپایی اردوهای تیم‌های فوتبال داخلی و خارجی در اردبیل مجهز شده و در این زمینه برنامه‌ریزی منسجمی انجام شده تا شاهد حضور تیم‌های مطرح داخلی و خارجی در اردبیل باشیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ورزشگاه اردبیل و نیر برای حضور تیم‌های فوتبال لیگ برتری تجهیز شده است افزود: انتظار می‌رود بتوانیم ورزشگاه را به طور ویژه تجهیز کنیم تا تیم‌های فوتبال لیگ‌ برتری دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از ارائه خدمات مناسب تیم‌های فوتبال لیگ برتری در اردبیل، نیر و سرعین خبر داد و گفت: در این زمینه بسترهای مناسبی داریم و هم‌اکنون آماده خدمات‌رسانی به تیم‌های فوتبال لیگ برتری هستیم.

آقاخانی بیان کرد: با توجه به ارتفاع اردبیل از سطح دریا و شرایط مناسب بسیاری از تیم‌های لیگ برتری برای برپایی اردو در این منطقه اعلام آمادگی کرده‌اند که انتظار می‌رود شاهد حضور چند تیم لیگ برتری در اردبیل باشیم.

وی اظهار کرد: اردبیل ظرفیت مناسبی برای برگزاری اردوی تیم فوتبال لیگ برتری دارد که انتظار می‌رود از این ظرفیت برای رشد و توسعه فوتبال استفاده کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از این که امروز شاهد حضور علی دایی افتخار فوتبال ایران و آسیا هستیم خوشحالیم و اردبیل به داشتن اسطوره‌ای همچون علی دایی افتخار می‌کند.

وی بیان کرد: در حال حاضر فوتبال اردبیل ظرفیت‌ بالایی دارد که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی اساسی فوتبال اردبیل مورد رشد و توسعه قرار گیرد.

آقاخانی بیان کرد: حضور تیم‌های فوتبال لیگ برتری فرصت مناسبی برای استان است که باید بتوانیم از این فرصت برای رشد و توسعه استان استفاده کنیم.

آمادگی اردبیل برای فراهم کردن اردوی تیم‌های فوتبال لیگ برتری

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل نیز گفت: در حال حاضر شهرستان‌های اردبیل، نیر و سرعین آمادگی لازم برای فراهم کردن اردوی تیم‌های فوتبال لیگ‌ برتری دارند.

‌صمد نوتاش ‌اظهار داشت: در حال حاضر شهرستان‌های اردبیل، نیر و سرعین آمادگی لازم برای فراهم کردن اردوی تیمهای فوتبال لیگ‌برتری دارندکه انتظار می‌رود در فصل تابستان شاهد حضور لیگ برتری فوتبال در استان باشیم.

وی افزود: شهرستان نیر با داشتن زمین مناسب آماده حضور تیم‌های لیگ برتری برای برپایی اردو و تمرینات است و انتظار می‌رود با حمایت مسئولان ورزشگاه نیر به طور کامل تکمیل شود تا دغدغه و نگرانی تیم‌های لیگ‌ برتری نداشته باشند.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل از حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان برای فراهم کردن زیرساخت‌های حضور تیم‌های لیگ برتری خبر داد و بیان کرد: اقدامات مناسبی در این زمینه انجام یافته و انتظار می‌رود این شرایط به همین منوال و به طور گسترده ادامه یابد.

نوتاش اظهار کرد: امروز تیم فوتبال سایپا با مربی اردبیلی خود وارد اردبیل شد تا اردوی 14 روزه خود را در اردبیل، نیر و سرعین برگزار کند که این برای ما یک افتخار بزرگ است.

وی تصریح کرد: برخی تیم‌های فوتبال لیگ‌برتری آمادگی خود را برای حضور در اردبیل اعلام کرده‌اند که به مرور شاهد حضور تیم‌های فوتبال لیگ برتری برای برپایی اردو در اردبیل، سرعین و نیر خواهیم بود.

نوتاش علی دایی را اسطوره فوتبال آسیا و شهریار فوتبال ایران افتخاری بزرگ برای کشور و استا

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar