سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۰۰۳۴
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷- ۱۲: ۰۹
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل،
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: ظرفیت‌های اصحاب فرهنگ و هنر برای پیشگیری از اعتیاد در اردبیل استفاده می‌شود چرا که این قشر در جامعه نقش تاثیرگذاری ایفا می‌کنند.

ظرفیت‌های هنرمندان برای پیشگیری از اعتیاد در اردبیل استفاده می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سید ناصر اسحاقی در همایش پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژۀ اصحاب فرهنگ و هنر در اردبیل اظهار داشت: ظرفیت‌های اصحاب فرهنگ و هنر برای پیشگیری از اعتیاد در اردبیل استفاده می‌شود چرا که این قشر در جامعه نقش تاثیرگذاری ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به این که آگاهسازی اصحاب فرهنگ و هنر در ارتباط با جدی و حساس بودن مسئله با جدیت و اهتمام ویژه مبنای کار قرار دارد افزود: رویکرد کارگاهی و آموزشی محوریت اساسی فرهنگ و ارشاد استان است که در این زمینه تاکنون برنامه‌ریزی‌های هدفمند و منسجمی پایه‌ریزی شده است که بی شک خروجی‌های مطلوبی را به دنبال خواهد داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: متاسفانه بسیاری از افرادی که در دام اعتیاد گرفتار شده‌اند بی اطلاعی و کم‌آگاهی سبب شده که با این معضل دست و پنجه نرم کنند که به همین منظور انتظار ما این است که اصحاب فرهنگ و هنر در این مسئله با جدیت ورود پیدا کرده و در راستای حل این معضل اساسی در جامعه اهتمام داشته باشند.

اسحاقی اظهار کرد: جامعه ما به شدت نیاز به آموزش دارد و این موضوع نیازمند همبستگی افرادی است که در این زمینه بیشتر از هر قشر د یگری تاثیرگذار هستند و می‌توانند در حل معضلات و آسیب‌های اجتماعی قابلیت‌های بی‌بدلیلی را از خود نشان دهند که امیدواریم به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد: اصحاب فرهنگ و هنر در حال حاضر به عنوان پیشگامان پیشگیری فرهنگی از آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شوند که خوشبختانه در حال حاضر اقدامت مناسبی در این زمینه انجام داده‌اند که از این پس نیز شرایط به همین منوال خواهد بود و خروجی‌های آن را در بهبود شرایط موجود می‌توان دید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar