سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷- ۱۴: ۰۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل،
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: اردبیل – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برلزوم نهادینه شدن فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی بویژه تولیدات تعاونی‌ها در این استان تاکید کرد.

فرهنگ استفاده از تولیدات تعاونی‌ها در اردبیل نهادینه شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ،قاسم رحیمی در جلسه ستاد هماهنگی و بزرگداشت هفته تعاون در اردبیل افزود: همه باید در راستای نهادینه شدن فرهنگ تعاون، بهره ور کردن تعاونی ها و استفاده از تولیدات داخلی در استان تلاش کنیم .

وی در این خصوص ترویج فرهنگ تعاونی در جامعه را خواستار شد و اضافه کرد: ترویج فرهنگ و دانش تعاون می‌تواند موجب ایجاد بستر تازه به منظور جلب مشارکت‌های مردمی و هدایت امور و منابع به بخش تعاونی شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: علاوه بر این ارائه آموزش‌های مورد نیاز و مرتبط به مدیران تعاونی‌ها و تعاونگران بی‌شک تاثیر چشگیری در ارتقا بهره‌وری و تشویق تعاونگران به استفاده از فناوری های نوین خواهد شد.

وی همچنین نسبت به اجرای برنامه های هفته تعاون به صورت منظم و مطلوب تاکید کرد و بیان داشت: هفته تعاون امسال با حضور گسترده مسئولان و تعاونگران برگزار خواهد شد.

رحیمی از معرفی و تجلیل تعاونی‌های برتر این استان همزمان با هفته تعاون خبر داد و با تاکید بر اهمیت برگزاری هفته تعاون  متذکر شد: برنامه‌های ستاد بزرگداشت هفته تعاون جهت برگزاری مطلوب برنامه ها بویژه مراسم تجلیل از تعاونی های برتر استان پیگیری و اجرایی می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar