سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۰۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷- ۱۸: ۰۹
مشاور سابق فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ در گفتگو با «بسیج»:
صادقی گفت: کشورمان امنیت خودش را مدیون شهدا و تشکیل گروه های بسیج مردمی می داند و اقتدار امروز ما در گرو اتحاد و همدلی مردم و مسئولان خواهد بود.

قاسم صادقی مشاور سابق فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ در گفت‎وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه در میان غبار فتنه 88،این نهاد مردمی بسیج بود که نقش گسترده ای در روشنگری و تنویر افکار عمومی داشت، گفت: فتنه سال 88 برآمده از دل انقلاب های رنگی آمریکا و برای براندازی انقلاب اسلامی طراحی شده بود و عده ای از معاندین سعی داشتند تا با القای شبهه تقلب، راه را برای راه اندازی انقلاب‌های مخملی هموار سازند که بسیج، مقابل این گروه ضدمردمی ایستاد.


وی با اشاره به اثرگذار بسیج دانشجویی ادامه داد: بسیج دانشجویی باعث می شود که یک دانشجوی دانشگاه بتواند به خوبی نقش آفرینی کند و در نهایت وارد کادرسازی انقلاب اسلامی شود و قطعا در تربیت دانشجویان انقلابی اثرگذار است.


صادقی تاکید کرد: کشورمان امنیت خودش را مدیون شهدا و تشکیل گروه های بسیج مردمی است و اقتدار امروز ما در گرو اتحاد و همدلی دولت، مسئولین و مردم خواهد بود و افزایش توان نظامی و امنیتی کشور را عامل اقتدار نظامی کشور می‌دانیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar