سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۰۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۷- ۰۷: ۱۲
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با «بسیج»:
مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از جلوه‌های توانمندی و به رخ کشیدن توان فنی مهندسی و مدیریتی مجموعه سپاه پاسدارن در حوزه سازندگی کشور فاز ۲ پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که یکی از پیچیده‌ترین پالایشگاه‌های دنیا محسوب می‌شود.

در پالایشگاه خلیج فارس جزو صادرکنندگان بنزین در منطقه خاورمیانه خواهیم بود

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار بسیج از اردبیل اظهار داشت: طبیعی است که ما در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران هستیم و در مقطع حساسی به سر می بریم، از طرفی بخش عمده ای از جمعیت را جوانان کشور ما تشکیل می دهند که دوران دفاع مقدس و پیروزی انقلاب را با توجه به شرایط سنی خودشان درک نکرده اند در این راستا مجموعه های فرهنگی کشور و رسانه جمعی نباید اجازه بدهند این انقطاع نسلی بوجود بیاید و فعالیت های دشمنان و رسانه های معاندی که تلاش برای سرنگونی ایران میکنند تصویری از جمهوری اسلامی ایران که ارائه می شود، نگذارند به کشور و جوانان انتقال پیدا کند.

مجموعه های فرهنگی کشور و رسانه جمعی نباید اجازه بدهند انقطاع نسلی برای جوانان کشور بوجود بیاید

وی افزود: وظیفه نسل دوران دفاع مقدس و انقلاب این است که تاریخ گهر بار که سراسر حماسه و پیروزی و موفقیت بوده در کنار همه تلاش های دشمن این را به خوبی به نسل جوان که آینده سازان کشور هستند به خوبی انتقال دهند.

وی اشاره به قوانین اسلام بیان کرد: امروز یکی از نادرترین دورانی است که درکشور ما می گذرد که تلاش می کنیم هم مردم عزیزما که مطابق با قوانین اسلام عمل می کنند، خدمت بکنیم و کشور را بسازیم و تبدیل به الگوی عظیم برای سایر کشورهای اسلامی و سایر مناطق دنیا تبدیل کنیم.

موفقیت های کشور در تمامی حوزه ها و عرصه ها بسیار ارزشمند است

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان این که موفقیت های کشور در تمامی حوزه ها و عرصه ها بسیار ارزشمند بوده است اظهار داشت: در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهنمد انقلاب اسلامی کشورمان در حوزه آزادی، پیاده سازی احکام نورانی مبتنی بر فرهنگ اهل بیت علیهم السلام موفقیت های خیلی خوبی داشته و امروز با سربلندی می گوییم که قادر هستیم از کشور عزیزمان از منافع ملی و از حامیان انقلاب اسلامی ایران به خوبی دفاع بکنیم و دشمنان ما علیرغم همه طراحی های رنگارنگی که دارند کاری از پیش نبرده و نخواهند برد.

سردار رمضان شریف تصریح کرد: اگر جوانان ما بدانند که این مسیر صعب العبوری که ما از دوران مبارزه با رژیم ستم شاهی شروع کردیم و تا 40 سالگی این انقلاب که تلاش کردیم نظام جمهوری اسلامی ایران استقلال پیدا بکند و این ها را بخوبی برای جوانان عزیز تبیین کنیم، بقدری برای جوانان ما شوق انگیز هست که خودشان قطعا تلاش خواهند کرد این راه نورانی را ادامه بدهند و کاستی ها را مرتفع نمایند.

وی با بیان اینکه جوانان ما باید این را بدانند که کشور در حوزه های علمی، عمرانی، سازندگی کشور و از همه اینها بالاتر در حوزه استقلال و امنیت کشور چه شرایط هایی را پشت سرگذاشیتم نسل گذشته انقلاب را قطعا تحسین خواهند کرد، گفت: راهی را که شهدای ما با نثار جان خودشان تقدیم کردند را با هوشمندی، درایت و تدبیر در این دنیای متلاطم که همه شیاطین دست به دست داه اند که راه نفوذ جمهوری اسلامی ایران را به قلب ها و ذهن های جامعه بشری مسدود کنند و با سیاه نمایی ، با فضا سازی رسانه و عملیاتهای روانی ایجاد و مانع  برای نفوذ به انقلابی اسلامی را طراحی کردند تلاش می کنیم این دیوار ها را از سر راه بردایم.

در پالایشگاه خلیج فارس جزو صادرکنندگان بنزین در منطقه خاورمیانه خواهیم بود/اقدامات ایران مبنی قوانین اسلام است

اقدامات ایران مبنی قوانین و مقررات اسلام است/ دشمنان در صدد آن هستند که افکار و ذهنیت مردم عراق و سوریه، یمن و لبنان را نسب به ایران مسئله دار سازند

شریف گفت: امروز شاهد آن هستیم که دشمنان در صدد آن هستند که افکار و ذهنیت مردم عراق و سوریه، یمن و لبنان را نسب به ایران مسئله دار کنند اما از آنجایی که خدمت، مشورت و کمک جمهوری اسلامی ایران، در جهت استقلال و آزادی مردم این کشورها بوده است، کمک کرده تا دولت ها برای رسیدن به یک شکوفایی استقلال، محبوبیت ایران در مقایسه با میزان هزینه هایی که آمریکایی ها و عربستانی ها می کنند قابل مقایسه نیست و آن چیزی که باعث شده است جمهوری اسلام ایران در ذهن، روح و روان مردم کشورهای منطقه ای جایگاه خاصی را پیدا کند این است که اقدامات ایران مبنی قوانین و مقررات اسلام بوده است.

سردار رمضان شریف خاطر نشان کرد: ما هرگز به دنبال سلطه بر ملت ها و سایر کشورها نبودیم و ما به دنبال کمک به کشورهای همسایه و مسلمان بوده و هستیم و این را به خوبی کشورها و توده مردم آنها و نخبگان آنها درک کردند که به همین دلیل آنها علاقه ویژه به جمهوری اسلامی ایران دارند.

سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به جنایات کشورهای عربی با حمایت رژیم صهیونیستی گفت: امسال حضور بیش از یک ملیون نفر جمعیت در صنعا پایتخت یمن برای حمایت از قدس بی نظیر بود و همه می دانند که بنیانگذار جمهوری اسلامی روز قدس را اعلام کرده است و مطالبه مقام معظم رهبری حضور گسترده در حمایت از آرمان های فلسطین، این حمایت معنا دار پس از 4 سال مردم زیر بمباران های سنگین اعتلاف سعودی ها و صهیونیست ها بودند.

مسئله حمایت ایران از فلسطین، عمق نفوذ معنوی جمهوری اسلام ایران به رخ جهانیان کشیده است

وی ادامه داد: در مسئله حمایت ایران از فلسطین، عمق نفوذ معنوی جمهوری اسلام ایران به رخ جهانیان کشیده شد و همین مسئله را ما در بین مردم عراق ، سوریه و لبنان و خصوصا در بین مردم فلسطین شاهد هستیم و مردم این کشورها تاثیرات انقلاب اسلامی را بر روند پیروزی کشورهای اسلامی به خوبی درک کرده و می دانند.

معاون روابط عمومی سپاه پاسداران بیان داشت: در کنار همه پیشرفت ها و موفقیت های بزرگی که ما داشتیم نارسایی هم در بخش معیشت مردم و مباحث مروبطه را داریم که همه در تلاش هستند اینها به حد اقل خودشان برسد.

وی اظهار داشت: در سپاه پاسدارن در بخش های محرومت زدایی و سازندگی در کشور دو مجموعه قدرتمند سپاه در تلاش هستند که یک مجموعه عمرانی و سازندگی در قرار گاه خاتم که زیر ساخت های کشور را برای جهش اقتصادی محقق می کند ودر بخش های محرومت زدایی سپاه که در قابلیت ها و گروه های متعدد بسیار زیادی در استان های کمتر برخودار کشور بخصوص در فصل تابستان حضور پیدا می کنند.

در پالایشگاه خلیج فارس جزو صادرکنندگان بنزین در منطقه خاورمیانه خواهیم بود/اقدامات ایران مبنی قوانین اسلام است

فاز 2 پالایشگاه ستاره خلیج فارس یک افتخار است/در فازهای بعدی پالایشگاه خلیج فارس جزو صادرکنندگان بنزین در منطقه خاورمیانه خواهیم بود

شریف گفت: امروز فاز 2 پالایشگاه ستاره خلیج فارس که توسط قرارگاه سازندگی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی تکمیل شده بود توسط رئیس جمهور محترم افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و این پالایشگاه عظیم جلوه بسیار زیبایی از خودکفایی و مدیریت بومی کشور دارد و مسئولان با این تجربه موفق میدان وسیع تری را برای جوان متخصص در حوزه های مختلف هستند ایجاد نمایند.

سخنگوی سپاه پاسدارن تصریح کرد: فاز 2 پالایشگاه ستاره خلیج فارس یک افتخار است که پس 100 سال که صاحب نفت هستیم و امروز با سربلندی اعلام میکنیم که در حوزه واردات بنزین بی نیاز هستیم و به فضل الهی در فاز های پالایشگاه خلیج فارس جزو صادرکنندگان بنزین در منطقه خاورمیانه خواهیم بود و این  خبر شوق انگیز برای ملت شریف و عزیز ایرانمان هست.

وی افزود: اعقتاد ما این است که یکی جلوه های توانمندی و به رخ کشیدن توان فنی مهندسی و مدیریتی مجموعه سپاه پاسدارن در حوزه سازندگی کشور فاز 2 پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که یکی از پیچیده ترین پالایشگاه های دنیا است

شریف با اشاره به اینکه مجموعه سازندگی کشور از جوانان نخبه و متخصص کشور که تشکیل می شود گفت:با توجه به مشکلاتی که امروز در کشور بوجود آمده می توان در کوتاه مدت این مشکلات معیشتی مردم را در حوزه های مختلف من جمله بیکاری مرتفع نماییم.

معاون روابط عمومی سپاه پاسدارن اظهار داشت: مردم دارلارشاد و دیار مردم ابوالفضلی و رزمندگان عاشورایی استان اردبیل موجبات افتخار نظام مقدس جمهوی اسلامی در این خطه از جغرافیای از عزیز کشورمان هستند چرا که قبل از انقلاب و هم دوران دفاع مقدس و هم دوران تثبیت انقلاب و همینطور دوران دفاع از حرمین شریفین همواره ما حضور مردم استان اردبیل را شاهد بودیم و هستیم.

وی افزود: استان اردبیل چه در ارائه کمک های مردمی به جریان مقاومت و چه به دفاع مقدس و حضور میدان فرزندان شجاع و دلیر آنها در یگان های رزم دوران دفاع مقدس که زبان زد در دلاوری ها دوران هشت سال دفاع مقدس بودند.

گفتگو از: سید ساجد یعقوبی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar