سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۱۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷- ۳۵: ۰۸
رئیس سازمان بسیج مداحان در گفت و گو با «بسیج» مطرح کرد
روشن روان گفت: در صورتی که مسجد تبدیل به سنگر فرهنگی شد و به برگزاری کلاس‌های آموزشی، بصیرتی، جلسات برای رفع مشکلات مردم و مشاوره خانوادگی پرداخت، می‌تواند کارآیی خوبی داشته باشد.
مجتبی روشن روان رئیس سازمان بسیج مداحان در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج، در ارتباط با مسجد محوری در فعالیت‏های انقلابی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و نیز برنامه‎هایی که باید بسیج برای تقویت مسجد محوری در فرهنگ انقلابی داشته باشد، گفت: در صورتی که مسجد تبدیل به سنگر فرهنگی شد و به برگزاری کلاس‌های آموزشی، بصیرتی، جلسات برای رفع مشکلات مردم و مشاوره خانوادگی پرداخت، می‌تواند کارآیی خوبی داشته باشد.

وی بیان کرد: در زمان قدیم مسجد تنها مکانی برای نماز نبود، بلکه مکانی برای دعوت به جهاد، رفع مشکلات مردم، بیان احکام سیاسی- اجتماعی و بیان آیات قرآن بود.

روشن روان اظهار داشت: در صورتی که امروز نیز مساجد شبیه به گذشته باشد و به مکانی برای رفع مشکلات مردم تبدیل شود، انگیزه مردم برای حضور در مسجد بیشتر شده و بسیج نیز می‎تواند نقش موثری در افزایش کیفیت مساجد داشته باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar