سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۱۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷- ۵۴: ۰۹
نماینده مردم آذربایجان شرقی در گفت و گو با «بسیج» مطرح کرد
خدادادی گفت: بایستی دانشجویان را با منابع ملی خود، مسائل سیاسی کشور و نیز تهدیدات و فرصت‎ها آشنا کنیم، که وزارت علوم نقش مهمی در این امر دارد.
سلمان خدادادی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج، در راستای مطالبات رهبری پیرامون راههای درگیر کردن دانشگاه‎ها با مسائل کشورگفت: دانشگاه‎ها محیطی علمی کشور است که نباید نسبت به آن بی توجه بود و دانشجو نیز به عنوان قشری پیشرو، آزاد و تعیین کننده آینده کشور باید با مسائل کشور آشنا شود.

وی بیان کرد: سیاسی کردن دانشگاه‎ها امری اشتباه است و اگر دانشجو نسبت به تمام مسائل سیاسی شود، خطری جدی برای دانشگاه‎ها ایجاد خواهد کرد.

خدادادی اظهار داشت: دانشجوها باید در جریان مسائل سیاسی کشور قرار گیرند، و نیز نهادهای تاثیرگذار باید در این زمینه فعالیت لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: تشکلهای سیاسی متناسب با مصلحت‎ها و منافع کشور حضور داشته باشند.

خدادادی گفت: در هیچ جای دنیا دیده نشده که دانشگاه‌ها و تشکلهای سیاسی دیگر رعایت اصول و خط قرمزها را نکنند.
وی در پایان بیان کرد: بایستی دانشجویان را با منابع ملی خود، مسائل سیاسی کشور و نیز تهدیدات و فرصت‎ها آشنا کنیم، که وزارت علوم نقش مهمی در این امر دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar