سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۱۷۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷- ۱۰: ۰۹
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با "بسیج":
سیدناصر موسوی لارگانی گفت:میزان رشد اقتصادی به افزایش عوامل تولید ، نیرو کار، سرمایه، ماشین آلات، زمین و سایر منابع طبیعی  وابسته است، تخصیص مناسب تر منابع و افزایش کیفیت نقش موثری در ثبات اقتصادی کشورمان دارد.

 حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: رشد اقتصادی به عنوان یک پدیده کمی تغییرات در میزان تولید ملی است که این تغییرا ممکن است مثبت باشد یا منفی.

وی با بیان اینکه رشد اقتصادی عامل اصلی در توسعه پایدار است افزود: در صورتیکه تغییری در تولید صورت نگیرد رشد اقتصادی برابر صفر خواهد بود.

موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: در اثررشد مثبت اقتصادی کشورمان قادر خواهد بود که نیازهای مصرف کنندگان را بیشتر برآورده کند و استانداردهای زندگی را ارتقا بخشد..

نایب رییس کمیسیون اقتصادی در خاتمه افزود: میزان رشد اقتصادی به افزایش عوامل تولید از نظر کمی ، نیرو کار، سرمایه، ماشین آلات، زمین و سایر منابع طبیعی  وابسته است از اینرو تخصیص مناسب تر منابع و افزایش کیفیت عوامل نقش موثری در ثبات اقتصادی کشورمان دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar