سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۱۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷- ۴۶: ۱۳
رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی در گفتگو با «بسیج»:
جدیری گفت: دولت باید از موضع لجاجت کنار بیاید و با جمع اندیشمندان حوزه اقتصاد و با در نظر گرفتن جنبه ها و حوزه های اقتصاد مقاومتی در مقابل مشکلات بایستد.

دکتر حسین جدیری، استادیار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به معضل اقتصادی در کشور و لزوم حمایت از کالا و تولید داخلی و ایجاد زیرساختهای تئوری و علمی از سوی دانشگاه و اساتید برای بسترسازی سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت:اکنون که دشمن از جنبه های مختلف از جمله حربه های جنگ روانی و جنگ عملی در زمینه ی اقتصادی و تحریم‌ها وارد عرصه میدان نبرد شده است؛ باید از نظر تئوری و مبانی علمی قوی باشیم.

دولت دست از لجاجت بردارد/اساتید اقتصادی دانشگاه بهترین یاور دولت هستند

رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه دولت به اساتید اقتصادی و کمک گرفتن از آنها عنوان کرد: دولت باید از موضع لجاجت کنار بیاید و با جمع اندیشمندان حوزه اقتصاد و با در نظر گرفتن جنبه ها و حوزه های اقتصاد مقاومتی اقتصاد درونگر خود را از بند ها و اسارت تکیه بر عوامل بیرونی همچون اروپا و آمریکا جدا سازد و با یک جمع بندی اقتصادی در مقابل مشکلات معیشتی مردم که کم‌کم آستانه تحمل آنها را کم کرده و برگرده شان فشار وارد می کند،بایستد.

وی بهترین افرادی که می توانند دولت را در جنگ اقتصادی با دشمنان کمک دهند، اساتید دانشگاه دانست و خاطرنشان کرد: طبیعی است بهترین افرادی که می توانند در حوزه اقتصادی صاحب نظر باشند و برای حل مشکلات و معضلات اقتصادی به دولت کمک کنند اساتید دانشگاه هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar