سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۱۹۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷- ۴۰: ۰۸
رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی در گفتگو با «بسیج»:
جدیری گفت: بسیج اساتید برای رضایتمندی و اجرای فرامین مقام معظم رهبری گام بر می‌دارد و در حوزه تبیین و بستر سازی تئوری سازی و حل معضلات اقتصادی کشور وارد می شود.

دکتر حسین جدیری، استادیار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به وظایف و برنامه های بسیج اساتید برای زمینه سازی و بسترسازی علمی، تئوری و فرهنگی اقتصاد مقاومتی برای ریشه کن کردن معضلات اقتصادی کشور گفت:بسیج اساتید به عنوان یک قشر فرهیخته، دغدغه اصلی آن حفظ نظام، آرمان‌های انقلاب و افزایش سطح رضایتمندی و کاهش دغدغه ها و معضلات و کمبودهای معیشتی مردم است.

  رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت ها و آمادگی بسیج اساتید برای کمک و بسترسازی مبانی اقتصادی کشور تصریح کرد: بسیج اساتید برای رضایتمندی و اجرای فرامین مقام معظم رهبری گام بر می‌دارد و در حوزه تبیین و بستر سازی تئوری سازی و حل معضلات اقتصادی کشور وارد می شود.

آمادگی بسیج اساتید برای تئوریزه کردن مبانی اقتصادی

استادیار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز خاطرنشان کرد: بسیج اساتید با توجه به حیطه فعالیت خود که دارای گستردگی  است و با ظرفیتی که در اکثر دانشگاه های کشور از بسیج اساتید وجود دارد می تواند امکان تجمع اساتید نخبه و صاحب نظر اقتصادی را فراهم نماید و در قالب کارگروه ها و کمیسیون ها نظرات و اندیشه های اساتید اقتصادی را جمع آوری کرده و در صورت درخواست دولت و مسئولین آن را ارائه کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar