سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۲۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷- ۳۵: ۱۲
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در افتتاحیه طرح هجرت 3:
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که هدف از اجرای اردوهای جهادی یادگیری کار و هنر در کنار یکدیگر است گفت: علاوه بر اجرای برنامه های عمرانی نیاز است که به مسائل فرهنگی و بصیرتی و اخلاقی شرکت کنندگان در اردوهای طرح هجرت توجه شود .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم افتتاحیه اردوهای طرح هجرت 3 که در محل دبیرستان شهید صدوقی قاین برگزار شد با بیان این که انسان از قدرت تفکر و عقل خود استفاده می کند گفت: شهدای ما به دلیل استفاده درست از قدرت عقل ، وانتخاب مسیر درست برای ما الگو شدند.

وی درادامه با اشاره به برنامه های طرح هجرت گفت: این که عده ای همچون شما جوانان عزیز در روزهای تابستان در برنامه های اردوهای جهادی شرکت می کنید نتیجه داشتن تفکر و استفاده از عقل است که با یک اندیشه درست دراین مسیر گام نهاده اید .

هزاری درادامه با بیان این که هدف از اجرای اردوهای جهادی یادگیری کار و هنر در کنار یکدیگر است گفت:علاوه بر اجرای برنامه های عمرانی نیاز است که به مسائل فرهنگی و بصیرتی  و اخلاقی شرکت کنندگان در اردوهای طرح هجرت توجه شود .

وی با تاکید بر این که روحانیونی که در اردوهای جهادی همکاری می کنند بایدبر مسائل عقیدتی و بصیرتی نیروهای شرکت کننده نیز توجه داشته باشند گفت: حضور در اردوهای جهادی باید با هدف مشخص باشد و دانش آموزان نیز از این فرصتها باید نهایت استفاده را داشته باشند .

فرمانده سپاه ناحیه قاینات جهاد را تلاش برای خدا در مقابل دشمن  دانست و گفت: هردانش آموزی می تواند یک شهید فهمیده یا یک شهید مرحمت بالازاده باشد و از شهدا الگو بگیرد و با جهادی که دراین راه می کند بهترین استفاده را نیز ار این فرصتها داشته باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar