سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۲۱۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷- ۱۰: ۰۸
مدیر راهیان نور سازمان اردویی بسیج در گفت و گو با «بسیج»:
حسین زاده گفت: معیارهای انقلاب اسلامی در تقابل با رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی است و مبانی دینی و ارزشی ما هرگز اجازه نمی دهد که با چنین رژیمی، ارتباط و تعامل داشته باشیم.

روح الله حسین زاده مدیر راهیان نور سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه که انقلاب اسلامی هرگز حاضر نیست با چنین رژیم ارتباط داشته باشد، گفت: امام خمینی(ره)، رژیم صهیونیستی را غده سرطانی توصیف کرده اند و آرمان انقلاب اسلامی، آزادی قدس شریف از دستان اسرائیلی های غاصب است.


وی ادامه داد: معیارهای انقلاب اسلامی در تقابل با رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی است و مبانی دینی و ارزشی ما هرگز اجازه نمی دهد که با چنین رژیمی، ارتباط و تعامل داشته باشیم.

حسین زاده در پایان تاکید کرد: تفکر بسیجی بر پایه آزادی قدس و نابودی اسرائیل تکیه دارد و نباید از یاد برد که طبق فرموده امام خامنه ای، اسرائیل به مرور زمان نابود می شود و همین تفکر بسیج است که باعث تقویت جبهه ای می شود تا در برابر این رژیم، ایستادگی و مقاومت کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar