سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۲۶۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷- ۲۵: ۰۹
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل:
ما هنوز معتقد هستیم برای تحقق اسلامیت دانشگاه اسلامی هنوز کار زیادی در پیش داریم تا بتوانیم دانشگاهی در تراز نظام اسلامی داشته باشیم و در تراز آرمان‌هایی که شهدا بخاطر آن‌ها جانفشانی کردند.

راه و رسم خدمتگذاری را از شهدا آموخته ایم/ ارتقای وضعیت فرهنگی دانشجویان استان اولین دغدغه است

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، اسحق رسولی در جلسه مسئولان ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل تاکید کرد: از اینکه در دانشگاه آزاد اسلامی شاهد نشانه های شهدا و ایثار گران هستیم خوشحالیم و حدود 1452 نفر دانشجوی شاهد داریم که 236 نفر از آنها جزء دانشجویان ممتاز هستند.

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین مجموعه آموزش عالی در استان می باشد که در همه زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی تاثیر گذار است و این تاثیر گذاری در دوره جدید بیشتر تداوم خواهد داشت.

رسولی به اهمیت حوزه فرهنگی اشاره کرد و گفت: تحول در حوزه فرهنگی و ارتقای وضعیت فرهنگی، اعتقادی دینی و ارزشی دانشجویان استان اولین دغدغه ما است.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: ما هنوز معتقد هستیم برای تحقق اسلامیت دانشگاه اسلامی هنوز کار زیادی در پیش داریم تا بتوانیم دانشگاهی در تراز نظام اسلامی داشته باشیم و در تراز آرمانهایی که شهدا بخاطر آنها جانفشانی کردند.

رئیس واحد اردبیل ادامه داد: در مباحث علمی تلاش بر این است که دانشجویان را مورد حمایت قرار بدهیم که از لحاظ علمی خودشان را ارتقا بدهند چون اینها بیشتر به درد نظام می خورند چون خانواده های آنها اثبات کرده اند و ما باید قدردان باشیم و در خدمت این عزیزان باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل ادامه داد: ما برای این دانشجویان تلاش و سرمایه گذاری می کنیم و باید برای خروجی و نتیجه آن نیز فکرهایی داشته باشیم و در مدیریت نتایج تلاش نماییم.

رسولی افزود: در حوزه توانمندسازی فعالیت می شود در حوزه نتایج هم فعالیت هایی باید انجام شود به طوریکه پس از فارغ التحصیلی در حوزه اشتغال آنها برنامه ریزی نماییم و شرایط لازم در راستای نظام و انقلاب مهیا نماییم تا بیشتر از این عزیزان بهره مند شویم.

وی ادامه داد: شاید در حوزه آموزش کارهایی که انجام دادیم با فراز و نشیب هایی همراه بود ولی اعتقاد بر این است در عرصه آموزشی با کمیتی که دیده می شود امروز دیگر در خانواده ها هیچ کس استرس رفتن به دانشگاه را ندارد و این کار را برای خانواده ها راحت کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اضافه کرد: از این به بعد باید بحث کیفیت رویکرد جدی داشته باشیم و دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه پیش گام است و این رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی با درایت و تدبیر پیش می رود.

وی تاکید کرد:امیدوارم این توفیقی که خداوند به ما عنایت کرده که در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می کنیم شرمنده شهدا و خانواده آنها نشویم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar