سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۲۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷- ۱۳: ۱۱
با حضور فرمانده سپاه برخوار؛
در راستای کیفیت بخشی به برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ضرورت همراهی، اولین نشست مراقبت و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در برخوار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از برخوار، در راستای کیفیت بخشی به برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ضرورت همراهی ، و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های ارگانها و نهادهای شهرستان جهت جلوگیری از موازی کاری های آموزشی و برنامه ریزی برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ ، اولین نشست درسال۹۷ با حضور ریاست اداره مراقبت و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، فرمانده سپاه شهرستان ، کارشناسان پلیس فتا ، اداره بهزیستی ، شبکه بهداشت و درمان و فرماندهی بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی و شورای معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.

دراین هم اندیشی سعید باقری رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان بیان داشت برنامه های سال آینده پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس بیشتر بر دو محور مداخلات روانی – اجتماعی و توجه به اورژانس اجتماعی تأکید دارد .

در این جلسه، توجه ویژه به تعمیق باور های مذهبی و دینی در سه گروه هدف ( دانش آموزان ، والدین و همکاران فرهنگی ) به عنوان یکی از راهکارهای اصلی در کاهش آسیب ها مطرح گردید .

در پایان اعضا براساس ظرفیت و پتانسیل خود متقبل تأمین مدرس مربوطه در حوزه ( فضای مجازی و سایبری ، مشروبات الکلی ، تحکیم خانواده، آموزش پیش از ازدواج، تاب آوری ، روابط مخاطره آمیز دختر و پسرو…)شدند .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar