سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۳۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷- ۵۲: ۱۲
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت مبلغ قابل توجهی معادل 50 هزار میلیارد به سازمان تامین اجتماعی بدهکار است که باید مورد توجه مسئولان دولتی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیران تامین اجتماعی استان اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی، یک سازمان بسیار مهمی است، و در شرایطی که بیمه ها از جمله بیمه خدمات کشوری و سلامت دچار مشکل هستند نقش بیسار مهمی را ایفا می کند.

 

وی افزود: این سازمان در مجموع از ساختار خوبی برخوردار است اما طبیعتا نیاز به تقویت دارد.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت بدهکار تامین اجتماعی است، خاطر نشان کرد: مبلغ قابل توجهی که معادل 50 هزار میلیارد است این سازمان از دولت می خواهد که البته در بودجه مدنظر قرار گرفته است.

 

 حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: در برنامه ششم توسعه نیز این نکته مهم دیده شده است تا تامین اجتماعی بتواند مطالبات خود را چه به صودت نقدی و چه به صورت واگذار ملکی از دولت دریافت کند.

 

وی عنوان کرد: یکی از اولویت های مهم مجلس شورای اسلامی نیز تقویت سازمان تامین اجتماعی است زیرا با توجه به موج بازنشستگی در آینده ای نزدیک، آسیب پذیر خواهد بود و مشکلات اجتماعی را در بر خواهد داشت.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیمه ها در حال حاضر در شرایطی قرار دارند که باید به آن ها توجه گردد.

 

حجت الاسلام عبادی ضمن اشاره به احداث مرکز بهداشت در شمال شهر گفت: مردم این منطقه معتقدند که تمامی امکانات خدمات درمانی در دیگر نقاط شهر متمرکز شده است ، لذا با توجه به توسعه و جمعیت بسیار زیادی که در شمال شهر وجود دارند این خلا نبود خدمات، خود را بیش از پیش نشان می دهد.

 

وی یادآور شد: با توجه به آمارهای ارائه شده نیز افزایش بیمه شدگان بسیار کم است که امید است اقدامات شایسته تری در این خصوص صورت گیرد.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar