سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۳۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷- ۲۰: ۰۸
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
نادر قاضی پور با بیان اینکه مدیریت مصرف در اقتصاد مقاومتی مطرح است افزود: اسراف و زیاده روی موجب نابودی منابع وامکانات جامعه می شود.

 نادر قاضی پور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهر داشت: اتخاذ الگوی صحیح مصرف و تعیین حد مطلوب مصرف، میزان تولید و نیاز جامعه را مشخص می سازد لذا پرهیز از اسراف و زیاده روی در مصرف کالاها و گسترش الگوی ساده زیستی و در پیش گرفتن قناعت و صرفه جویی از معیارهای مدیریت مصرف محسوب می شود.

وی با بیان اینکه مدیریت مصرف در اقتصاد مقاومتی مطرح است افزود: اسراف و زیاده روی موجب نابودی منابع وامکانات جامعه می شود.

قاضی پور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مصرف سنجیده و بهینه در آموزه های دینی مورد تاکید واقع شده و الگو و شیوه زندگی رهبران دینی، ساده زیستی بوده اس لذا اهمیت پرهیز از اسراف و اتلاف و افراط در مصرف و در پیش گرفتن صرفه جویی و قناعت مشخص می شود. لدا صرفه جویی شامل بخش دولتی، خصوصی و مردمی می شود و تمام افراد و ارگان ها و سازمان های جامعه می باید الگوی مصرف بهینه را در پیش بگیرند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar