سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۳۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷- ۱۶: ۱۱
درناحیه مقاوت بسیج فلاورجان برگزارشد:

به گزارش خبرگزاری بسیج از فلاورجان، کارگاه و نشست هادیان سیاسی با رویکرد تقویت و بکار گیری آنها، با حضور فرماندهی ناحیه ، مسئول نمایندگی ولی فقیه  درناحیه مقاومت بسیج فلاورجان ،فرماندهان حوزه های مقاومت خواهر و برادر و هادیان سیاسی در حسینه این ناحیه برگزار شد ،در ادامه غلامعلی کریمی یکی از کارشناس مسائل سیاسی مطالبی بیان نمودند.

 کریمی کارشناس مسائل سیاسسی به تبیین فرمایشات امام خامنه ای پرداختند ونگاهی گذرا به و تحلیلی برروند خروج ایران از برجام داشتند.

وی افزود: اهداف سه گانه دشمن فشار برمردم و تسلیم شدن نظام می باشد و نتیجه همه اینها امتحان و آزمون الهی می باشد و تنها راه برون رفت از این موضوعات صبر دربرابر مشکلات می باشد.

کریمی در پایان ادامه داد: باید بصیرت افزایی خودرا بالا ببریم وگوش به فرمان  امام خامنه ای می باشد و آینده کشور و انقلاب را روشن و امید وار کننده توصیف نمودند.

در ادامه  برنامه  سرهنگ فتحیان فرمانده ناحیه ،حجت الاسلام رئیسیان نمایندگی ولی فقیه به  اهمیت برنا مه ها و موضوعات سیاسی در این زمان پرداختند و مسئولیت هادیان سیاسی را مهم دانستند و از فعالیت آنها تشکر وقدر دانی نمودند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar