سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۳۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷- ۴۱: ۱۱
درناحیه مقاومت بسیج فلاورجان منتشرشد:

به گزارش خبرگزاری بسیج از فلاورجان، چهارمین شماره گاهنامه فرهنگی اجتماعی نسیم  ولایت با موضوع حمایت از کالای ایرانی توسط حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید برونسی ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان چاپ  و در سطح شهرستان توزیع گردید.

برادر بسیجی جواد کاظم زاده فرمانده حوزه  شهید  برونسی ضمن درخواست تشکیل اتاق جنگ اقتصادی توسط مسئولین و دعوت از مردم به منظور حمایت از کالای ایرانی  گفت: تولید هر کشور ثمره و حاصل زحمات و تلاش های علمی و فنی یک کشور است.

وی درادامه افزود: تولید داخلی ما با عواملی دست و پنجه نرم می کند که دولت نمی تواند در مقابل آنها بدون حمایت های درست موفق گردد.

وی درادامه گفت: این عوامل هم داخلی و هم خارجی هستند و از عوامل داخلی می توان به واردات گسترده(قانونی ویاقاچاق)، نقدینگی زیاد ، وابستگی، نا کار آمدی برخی مدیران ، عدم برخورد قانونی و عدم حمایت از تولید کنندگان داخلی می باشد ، از عوامل خارجی می توان به تحریم اشاره نمود که البته تحریم باید فرصتی جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گردد که یکی از مطالبات بزرگ مقام معظم رهبری امام خامنه ای می باشد .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar