سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۳۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷- ۰۱: ۲۳
دوره آموزشی بانکداری دیجیتال در مدیریت شعب آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل با حضور مدیر منطقه و معاون اجرایی و معاون تولید و پشتیبانی نرم افزار و کارشناسان اداره آموزش و فنآوری اطلاعات طی دو روز برگزار شد.

 

دوره آموزشی بانکداری دیجیتال در مدیریت شعب استانهای آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل با حضور مدیر منطقه و معاون اجرایی و معاون تولید و پشتیبانی نرم افزار و کارشناسان اداره آموزش و فنآوری اطلاعات و کلیه کارکنان ستاد و شعب، طی دو روز برگزار شد.

علی شهرود مدیر شعب استانهای آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل در ابتدا به اهمیت برگزاری دوره های مذکور اشاره کرد و گفت: در شرایط امروز آموزش پرسنل به عنوان ضرورتی انکار ناپذیر پذیرفته شده و کارکنان باید همواره آموختن را سرلوحه کار خود قرار دهند.

در ادامه خدادادی کارشناس اداره آموزش در مورد برنامه ریزی های صورت گرفته در امر مذکور و شیوه های برگزاری دوره های آموزشی مطالبی را بیان کرد.

همچنین مجید بیات معاون مدیر تولید و پشتیبانی نرم افزار و خانم بنی آدم و محمد زمانی کارشناسان معاونت فناوری اطلاعات به تدریس مواردی همچون بانکداری دیجیتال و همراه بانک جدید، داشبورد مدیریتی و کارپوشه پرداختند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar