سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۴۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷- ۲۲: ۱۳
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز در گفتگو با «بسیج»
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: عشایر نقش بساز ومهمی در انقلاب اسلامی ایران و حفظ و حراست از مرز‌های ایران اسلامی دارند و عشایر وفادارترین مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

عشایر وفادارترین مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

سرهنگ پاسدار حسین حسین زاده در گفتگو با خبرنگار بسیج از اردبیل به تاثیر گذاری اتحاد و همدلی عشایر در کشور اشاره داشت و اظهار داشت: عشایر همیشه پشت آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده اند و حضور به موقع در تمام برنامه‌های ملی و مذهبی نشان از بصریت و انقلابی بودن عشایر که ذخایر این انقلاب هستند می‌باشد.

حسین زاده افزود:نقش عشایر در امنیت کشور با توجه به وحدت و همدلی و قشرهایش بحث اتحاد و همدلی و یکایک عشایر همیشه در نظام و برنامه‌های سپاه و بسیج و یادواره‌های شهدا حضوری بی نظیر و قابل ملاحضه دارند.

وی با اشاره به برگزاری با شکوه یادواره ۱۶۸ عشایری با حضور نماینده، ولی فقیه و میهمانان کشوری در سال قبل، گفت: یادوره شهدای ۱۶۸ عشایر استان واقعا یک یادوراه بی نظیر در سطح کشور بود که عاشیر همیشه در صحنه مشکلات و معظلاتی که دارند موضعی که در سپاه پیش آمده نقش عشایر را در آن دوران لمس کرده ایم.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: عشایر در طول چهل سال انقلاب اسلامی نقش آفرینی‌های خیلی خوبی داشتند و همیشه پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده و هستند و در اختشاشات و نا امنی‌های کشور در سال پیش شاهد بودیم چگونه انزجار و اعتراض خود را در راهپیمایی‌ها علیه کسانی که قصد تعرض و نابودی کشور را داشتند نشان دادند.

عشایر وفادارترین مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز بیان کرد: مشکلاتی که امروز در بخش عشایر مشکلات بسیاری در ۴۳ قشلاقات و ۷۳ روستای بخش اصلاندوز لمس می‌شود و بنا به فرمود: ه امام خامنه‌ای باید در میان عشایر حضور داشت و مشکلات آن‌ها را رفع کرد.

سرهنگ پاسدار حسین زاده گفت: بسیج سازندگی ناحیه عشایری اصلاندوز در بحث اقصتاد مقاومتی توانسته است به افراد و جوانانی که در قشلاقات هستند و نیاز به تسهیلات جهت اشتغالزایی و ایجاد عرصه‌های اقتصاد مقاومتی دارند وام اقتصاد مقاومتی پرورش بوقلمون زنبورداری، ماکیان و پرورش ماهی واگذار کرده ایم تا بخشی از مشکلات اقصتاد و اشتغال جوانان و مردم در قشلالات حل شود.

وی گفت: در همین راستا ورود ریش سفیدان و سران عشایر در جمع آوری کمک‌های مردمی به جهت محرومیت زدایی تاثر پذیر و قابل تحسین است و باید اینطور گفت که خیرین همیشه در صحنه بوده اند و کمک آن‌ها به نیازمندان، مستحقان و ساخت پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تحسین برانگیز است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar