سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۴۸۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷- ۵۲: ۰۷
یادداشت:
تیم رسانه ای گروهک با تصاویر سربریدن و گروگانگیری موجب فرار سرمایه از استان می شدند به گونه ای که حتی خبر کشف معدنی چون طلا در مخاطبین رغبتی ایجاد نمی کرد این درحالیست که سیستان وبلوچستان رتبه های برتر امنیت در کشور را داراست انچه باعث می شود این رتبه باورکردنی نباشد فعالیت همین تیم رسانه ای کروهک بوده و است.
به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، خبر دستگیری سرشبکه‌های رسانه‌ای گروهک تروریستی در جنوب شرق از موفقیت‌های کم نظیر تلقی می‌شود چرا که یکی از بازوان اصلی گروهک، بخش رسانه‌ای آن بود؛ زمانی گروهک از هر تیم پنج نفره تروریستی، یک نفر را به عنوان تصویر بردار همراه آن‌ها می‌فرستاد این تصاویر هم عمدتا سر از بی بی سی در می‌آورد.
 
اتفاقا اولین موفقیت هم زمانی برای ما رخ داد که یکی از تصویر برداران گروهک در ماجرای انفجار اتوبوس سپاه بدست یک بسیجی به نام شهید مسلم کیخا دستگیر شد بعد از اعترافات و مستدات آن تصویر بردار /شنبه زهی/تازه ابعاد فتنه تکفیر برای مردم شیعه وسنی سیستان وبلوچستان معلوم شد.

از همان زمان در منظر اصحاب اندیشه، گناه تیم رسانه‌ای گروهک به مراتب از اعضای جنایتکار گروهک بیشتر بود، چون این تیم جنایات زیادی را بالباس بلوچ به مخاطبان ملی وبین المللی نشان داد از اعضای گروهک می‌خواستند با نماد‌های مذهبی و قومی بلوچ عملیات یا همان جنایاتشان را انجام دهند نتیجه این رویکرد ارائه چهره‌ای خشن و ذهنیت مخدوش از سیستان و بلوچستان شد، این درحالی بود که بزرگان و گذشتگان اقوام، این استان را با مهربانی و مهمان نوازی معرفی می‌کردند و تجار را از سراسر کشور و جهان به سیستان وبلوچستان می‌کشاندند.

تیم رسانه‌ای گروهک با تصاویر سربریدن و گروگانگیری موجب فرار سرمایه از استان می‌شدند به گونه‌ای که حتی خبر کشف معدنی، چون طلا در مخاطبین رغبتی ایجاد نمی‌کرد این درحالیست که سیستان وبلوچستان رتبه‌های برتر امنیت در کشور را داراست انچه باعث می‌شود این رتبه باورکردنی نباشد فعالیت همین تیم رسانه‌ای کروهک بوده و است.

آنچه گناه دستگیر شدگان رسانه‌ای را مضاعف می‌کند این است که این تیم اتفاقات معمول را هم جنبه جناحی و ترور می‌داد اگر کسی براثر تصادف کشته می‌شد این تیم مدعی درگیری و تیراندازی می‌شد به گونه‌ای که برای علت مرگ بسیاری از اهل قبور رنگ ولعاب جنگ و درگیری می‌تراشید حتی اگر کسی بخاطر اختلافات طایفه‌ای آسیبی می‌دید موضوع را امنیتی می‌کردند اگر ماموری در حین ماموریت دچار تصادفی می‌شد آن را ثمره عملیات پیچیده‌ای مطرح کرده و به جوانان بلوچ نسبت می‌دادند؛ اگر تجمع صنفی و یا گردهمایی تخصصی تعدادی از جوانان بلوچ صورت می‌کرفت آن را همراهی مردم با گروهک قلمداد می‌کردند، اگر امام جمعه اهل سنتی در خطبه ها، موضوعی را به سمع ونظر مسولان بلوچ خود شهرستان می‌رساند از آن خطبه ها، برای مشروعیت بخشی به گروهک استفاده می‌کردند.

اگر محرومیت و ارائه چهره خشن از اقوام ایرانی خیانت محسوب می‌شود، در این عملیات اخیر سپاه، بدترین نوع خائنان و منافقین دستگیر شدند البته باید بین فریب خوردگان و سر شبکه‌ها فرق قائل گذاشت.

یادداشت روز، احمد ملاشاهی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar