سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۴۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷- ۲۷: ۲۲
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) گچسارانپرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان گچساران گفت: این رقم تسهیلات در زمینه‌های کشاورزی، باغداری، دام پروری، صنایع دستی و خدماتی در راستای توانمندسازی خانواده‌های زیر پوشش این نهاد به مددجویان واجد شرایط در این شهرستان پرداخت شده است.
محمد رفیع خادمی افزود: ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این مقدار، تسهیلات امدادی و ۱۲ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی و مابقی به صورت تلفیق شده با منابع بانکی در اختیار مددجویان قرار گرفت.
وی بیان کرد: ۹۶ طرح اشتغال زایی در این زمینه برای مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی امسال اجرا شد.
خادمی با بیان اینکه اشتغال مهم‌ترین راه توانمندسازی مددجویان این شهرستان برای کاهش وابستگی آنان به مستمری این نهاد حمایتی است ادامه داد: ۲۸۰ میلیون ریال امسال این نهاد حمایتی به ۱۰۳ نفر به صورت موردی (بلاعوض) کمک کرد.
وی گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای و مشاوره شغلی از دیگر برنامه‌های این نهاد حمایتی در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای اقشار آسیب پذیر در این شهرستان است.
هم اکنون بیش از ۲ هزار و ۲۷ خانوار با جمعیتی افزون بر سه هزار و ۶۶۵ نفر زیر پوشش این نهاد حمایتی در گچساران هستند.
۱۱۶ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به ۲ هزار و ۷۱۷ مددجویان این نهاد حمایتی تاکنون پرداخت شده و این روند به طور جدی ادامه داد.
دوگنبدان مرکز شهرستان ۱۲۰ هزار نفری گچساران در ۱۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar