سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۴۹۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷- ۵۴: ۲۲
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان:
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: برای جایگاه فرزندان در خانواده باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که آگاهانه و دغدغه‌مندانه باشد و نسبت به تمام عواملی که در جامعه وجود دارد، تربیت شود.

ضرورت تربیت فرزندان نسبت به تمام عواملی که در جامعه وجود داردبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، حمیدرضا ناهیدی‌فرد در «جشنواره عروسک قشنگ من» که در مجتمع فرهنگی و سینمایی شهید آوینی برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: یکی از نکات اصلی در خانواده، جایگاه زن است از این نظر که زن جایگاه و معدن محبت است.

وی با بیان اینکه محبت، در مرکزیت خانواده که زن قرار دارد مهم است، گفت: از سوی دیگر جایگاه مرد به عنوان ستون خانه و صلابتش در خانواده بسیار مهم است.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان ابراز داشت: این دو نکته اخلاقی بسیار حائز اهمیت بوده و در خصوص تربیت فرزندان مهم است و در این صورت خانواده نقش خود را خوب ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه جایگاه مرد باید به عنوان ستون خانواده حفظ شود، خاطرنشان کرد: جایگاه فرزندان در خانواده را نیز طوری برنامه‌ریزی کنیم که آگاهانه و دغدغه‌مندانه باشد و  نسبت به تمام عواملی که در جامعه وجود دارد، تربیت شود.

ناهیدی‌فرد در ادامه گفت: در قرآن به تربیت دختران اشاره شده و برای آن ارزش قائل است بنابراین ما باید از ابتدا دختران را به چشم یک مادر موفق ببینیم و این  نکته بسیار قابل تامل است.

وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم خواهران روزبه‌روز در مباحث تربیتی در خانواده پیشرفت داشته باشند تا فرزندان خوبی به جامعه تحویل دهیم.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar